EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Footfetish a masáž nohou
18. 7. 2013

Footfetish a masáž nohou

Proč zrovna masáž nohou je tak oblíbená?

masaz-nohou-footfetish-prahaMasáže nohou jsou známe tisíce let. Stejně jako u všeho, i zde se lidé vracejí k dobrým kořenům. Návrat oblíbenosti masáže nohou se však nekoná, dá se totiž říct, že masáž nohou nikdy nepřestala být oblíbená. Dnes se pouze začal používat ještě další název pro tuto erotickou choutku, a to footfetish. Noha člověka je používána každý den. Hlavně je používáme k chůzi a ke stání. Pokud člověk navíc obléká nepohodlné boty, čemuž je tak hlavně v případě žen, dostávají nohy pořádně zabrat. Není proto nic lepšího, než po velmi náročném dni trochu relaxovat, a dopřát si vzrušující masáž nohou a footfetish. Pokud je dokonce Váš partner podobně naladěn, vzájemné uctívání nohou může být opravdu sexy a může posunout masáž nohou na zážitek vyššího levelu. Kdo to jednou zkusil, potvrdí, že footfetish a masáž nohou jsou prostě perfektní.

Footfetish pomáhá ke zdraví a vnitřní pohodě

Masáž nohou je také velmi oblíbená kvůli tomu, že na nohách se nachází velké množství nervových zakončení, které jsou propojeny s nervovými zakončeními v celém těle. Proto když se provádí stimulace těchto bodů pomocí erotické masáže nohou, vysílají tyto body signály dále do celého těla, což způsobuje mnohem větší účinky masáže nohou, než by vůbec člověk předpokládal. Tyto metody se opravdu využívali již v dávných dobách, a podporovali tak zdraví masírovaných lidí. Kromě toho se díky masáži nohou uvolní z organismu veškeré napětí, dále se také zlepší krevní oběh a celkově se zlepší fungování celého organismu. Footfetish a masáž nohou tedy přispívají ke zdravému životnímu stylu i odbourání stresu.

Masáž nohou využívá reflexních bodů

Tajemstvím pro kvalitně provedenou masáž nohou je vědět, kde se zmíněné reflexní body na noze přesně nacházejí. Pokud se to masér zvládne naučit, dokáže pak vyvolat pouhým tlakem na reflexní bod na chodidle reakce jiných částí organismu. Toho se tak může využít i u erotické masáže a footfetishe, a to tak, že se stimulují ty reflexní body, které jsou propojeny s pohlavním ústrojím. Toho se dá využít i při léčbě impotence nebo prostě jen při potřebě erotického zážitku. Masáž nohou se tak stává vhodným způsobem zajištění sexuálního uspokojení, které vede k celkovému zlepšení nálady.

Zkuste masáž nohou a footfetish i doma

I u footfetishe a masáže nohou je klíček k úspěchu navození příjemné atmosféry a intimního naladění. I zde se osvědčují metody jako tlumené osvětlení, pomalá a sexy hudba. Pro dokonalý požitek se osvědčilo využít na začátku masáž oblíbeného alkoholického nápoje, který Vás uvolní a zbavíte se tak počátečního stresu. Pokud chcete svého sexuálního partnera překvapit, neříkejte mu dopředu, co máte dnes v plánu dělat s jeho nohama. Pokud byste použil slovo jako footfetish nebo erotická masáž nohou, mohlo by ho to akorát vystresovat a vhodná nálada by byla pryč. Začněte proto postupovat pomalu, tím se nejdříve budete dotýkat běžných míst na těle Vašeho partnera. Pak stačí jen plynule přejít k nohám, a začít tak onu masáž nohou. Vaším cílem by mělo být poskytnout mu tu vůbec nejlepší masáž nohou na svět. Jak bylo uvedeno již na začátku, masáž nohou dokáže způsobit i orgasmus, tak je na místě se co nejvíce snažit. I když to však nepůjde tak jak byste si představoval, tento footfetish má kladný efekt téměř vždy. Pokud budete chtít provést masáž nohou jako profesionál, zkuste si někde vyhledat obrázek s reflexními body. Zkuste se jich pár naučit, a pak jejich účinnost vyzkoušet přímo na partnerovi. Nenechejte se však odradit, když to ze začátku nebude ono. Nikdo učený z nebe nespadl, a při provozování footfetishe a masáže nohou platí pravidlo, že trpělivost přináší růže. Zkoušejte to tak dlouho, dokud neuvidíte, že Vaše masáž má přesně ty účinky, jaké jste si představovali.

Leave a Reply