11. 2. 2014

Erotická masáž v Erotic Massage Prague

eroticke-masaze-praha
Po náročném dni nic nepomůže od únavy lépe než erotická masáž.

VIP salon erotic massage Prague vám nabídne luxusní masérky v Praze.

Už jen jejich pouhá přítomnost vám zvedne náladu a automaticky přepne vaši pracovní, negativní náladu na náladu vzrušující plnou očekávání těch nejpříjemnějších zážitků, které vám navodí v salonu erotic massage Prague.

Při erotické masáži si s vámi bude příjemně pohrávat zkušená, krásná masérka. Erotickou masáž začne příjemným hlazením a přes masáž každého kousku vašeho těla vás dovede až k blaženému orgasmu.

Počítejte však s tím, že v erotic massage Prague nezažijete “běžný” orgasmus, na jaký jste zvyklí. Na intenzivní a dlouhý orgasmus, který vám tu navodí naše rozkošné masérky, jen tak nezapomenete.

Tantra masáž v erotic massage Prague

Kromě erotické masáže si v salonu erotic massage Prague můžete dopřát i tantra masáž.

Tantra masáž se zcela zaměřuje na to, abyste se cítili nadpozemsky příjemně. Pouze ležíte a neděláte vůbec nic. O všechno vaše potěšení se v erotic massage Prague starají empatické masérky, které vnímají vaše potěšení a dělají výhradně to, co se vám líbí nejvíc.

Za doprovodu klidné hudby a příjemné vůně z vonné tyčinky se může začít jemným hlazením pštrosím perem, po kterém následují teplé doteky spoře oděné masérky, zakončené božskou masáží vašeho penisu a vaším orgasmem nevídaných rozměrů.

Chcete-li zažít opravdovou pohodu, maximální vzrušení a neuvěřitelný orgasmus, budeme rádi, když navštívíte erotic massage Prague, kde vám tohle všechno rádi poskytneme.

Nuru masáž v erotic massage Prague

Další specialitkou, kterou můžete zažít v salonu erotic massage Prague, je nuru masáž.

Před nuru masáží se krásně osprchujete, aby byla vaše pokožka zvlhčená.

Díky tomu bude nuru masáž příjemně kluzká a speciální nuru gel tak vydrží hodně dlouho vlhký.

Při nuru masáži na vás krásná masérka nanese dostatečné množství nuru gelu, rozetře jej po celém vašem těle, pěkně si vás osedlá a bude po vás jezdit svým sexy zadečkem či poprsím.

Na konci masáže vám masérka pomůže od napětí a poskytne vám krásně klouzavé vyvrcholení.

Všechno tohle a mnohem víc si můžete užít v salonu erotic massage Prague.

Leave a Reply