EroticPrague.cz > Blog > Klasické erotické masáže > Erotické masáže > Erotická masáž pro ženy [NÁVOD]
21. 10. 2016

Erotická masáž pro ženy [NÁVOD]

erotické masáže v PrazeNejen v Praze je mnoho masážních salonů, které nabízejí erotické masáže. V drtivé většině případů se však jedná o erotické masáže pro muže, i když to nikde není zmíněné. Resp. erotické masáže bývají většinově navštěvovány právě muži.

Můžeme se jen domnívat, proč na erotické masáže nechodí ženy tak často. Možná se více stydí? Jsou v tomto směru konzervativnější? Máme dokonce názor jedné z vás, která tvrdí, že si umíte zařídit erotické masáže zdarma a zároveň jim může přijít divné, že platí za to, že na ně sahá chlap.

Ať je to jak chce, i masáž zdarma nemusí být ta nejlepší volba, když muž neví, jak pořádně na to.

Na začátku je dobré zmínit, že u erotické masáže nemusíte být zrovna profesionálové, abyste uspokojili svou partnerku či kamarádku. Rozhodně je velkou výhodou, když je mezi vámi příjemný, nebo i intimnější vztah. Žena se pak lépe uvolní a masáž si užívá celým svým tělem i myslí.

Nemusíte ani znát anatomii lidského těla. Samozřejmě bystě měli vědět, kde si můžete dovolit zatlačit více a kde méně, aby to náhodou nebylo moc bolestivé. Ale to snad zvládá většina z vás.

Vhodné místo:

Pro účinnou erotickou masáž je dobré vybrat nějaké klidné místo, kde nebudete ničím a nikým rušeni. Pro navození lepší atmosféry můžete použít relaxační či jinou hudbu, která je pro oba příjemná a pohodová.
Dalším prvkem pro umocnění relaxační atmosféry jsou vonné tyčinky nebo aromalampy. Je však určitě dobré se dopředu domluvit, zda to oběma vyhovuje. Někomu to může být nepříjemné až odpudivé.

Začátek masáže:

Když je vše připraveno, zbývá jen uložit partnerku na vhodnou podložku. Nejčastěji to bude na postel nebo matrace či karimatka přímo na podlaze. Při masáži je velmi vhodné, když jste oba oděni jen ve spodním prádle, nebo ještě lépe zcela nazí. Umocní to tak celkovou atmosféru erotické masáže.

Jako počáteční a základní techniku můžete použít hlazení. Určitě je dobré ji použít právě na začátku erotické masáže kvůli tomu, že když přejdete na “intenzivnější” techniky, povrch těla již nebude tak citlivý a vaše partnerka by z toho nemusela mít až tak příjemné pocity, jak by tomu bylo právě na samém počátku masáže.

Partnerku si tedy uložte a začněte ji hladit. Můžete začít hlazením po celých zádech. Nic neuspěchejte. Dejte si na čas. Při erotické masáži, zejména při masáži žen platí, že cesta je cíl.

Po hlazení můžete ženu jemně, zdůrazňuji velmi jemně, škrábat. Konečky prstů, resp. nehtů jí můžete projet přes celá záda. Od šíje až po zadeček.

Dostatečně lubrikujte

Při jakékoliv masáži, zejména erotické, dostatečně lubrikujte. Můžete vybírat z poměrně široké nabídky masážních emulzí i olejů. A pokud se obáváte případných umělých prvků obsažených v masážních gelech, nebojte se sáhnout po kokosovém oleji. Je to zcela přírodní lubrikant a je kluzký po dostatečně dlouhou dobu, takže erotická masáž s ním bude příjemná a nezávadná.

Když bude celé tělo dostatečně promasírované, je čas podívat se na místo, které bylo dosud zřejmě skryto vašim dotekům.

Přesuňte se se svými prsty ke klínu své partnerky a jemně ji hlaďte v okolí. Jemná masáž je velice příjemná v horní části vnitřní strany stehen.

Závěr masáže intimních partií zůstane na dohodě s vaší partnerkou. Podle toho, co vám (ne)dovolí.

Některé dívce či ženě vyhovuje vnější dráždění, některá pak vnitřní. Případně oboje. Pro vnější masáž vagíny si na dlaň naneste dostatek lubrikantu a jemným kroužením začněte masírovat. Při vnitřní masáži jemně vsuňte prstík či dva a zlehka masírujte stěny poševní stěny.

Zde velmi záleží na to, jak se s partnerkou znáte. Měli byste masáž provádět tak nějak instinktivně. Pokud uslyšíte, když žena vrní, děláte vše správně.

Při masáži vaginy buďte obezřetní

Pokud náhodou zaregistrujete, že je jí masáž dokonce nepříjemná, raději zkuste dělat něco jiného. Případně se na rovinu zeptejte, zda je jí to nepříjemné. Nikdo není dokonalý. A tím, že budete mít zpětnou vazbu, se z vás velice rychle stane zkušený erotický masér.

Po masáži můžete ženu nechat v klidu odpočívat anebo ji po příjemné, relaxačně erotické masáži umýt.

One Response to “Erotická masáž pro ženy [NÁVOD]”

  1. johny4455 napsal:

    great. i need one too. massaaaggggeee

Leave a Reply