EroticPrague.cz > Blog > Klasické erotické masáže > Erotické masáže > Erotická masáž pro muže [NÁVOD]
17. 8. 2016

Erotická masáž pro muže [NÁVOD]

czech massageErotické masáže by se daly definovat jako masáže, které slouží k hluboké relaxaci a jsou v častých případech zakončeny orgasmem. I když zakončeny nemusí být správné slovo. Protože při erotické masáži neplatí, že orgasmem je masáž ukončena.

Naopak, po vyvrcholení muže masérka zvolní tempo a nadále se o muže stará. Takže může v klidu a velmi příjemně relaxovat.

Ale nepředbíhejme. Řekněme si, jak se vlastně masáž provádí. Jedná se o jednoduchý způsob, který zvládne snad každá dívka. Takže když budete chtít potěšit svého partnera, pokračujte ve čtení.

Co k erotické masáži budete potřebovat?

Především klidné místo, kde vás nikdo a nic nebude rušit. Samozřejmě nejen svou přítomností, ale i hlukem. Při erotické masáži byste totiž měli mít maximální pohodlí.

Někdo při masáži může preferovat úplné ticho, ale ideální je nějaká klidná, relaxační hudba na pozadí.

Ideální pro erotickou masáž je masážní postel, resp. masážní lehátko. V masážních salonech se s ním můžete setkat, ale velmi často se používá matrace na zemi. Takže postel či matrace Vám na domácí erotické masáže samozřejmě postačí. Případně i podložka na cvičení. Záleží na tom, co Váš partner upřednostňuje. Zda tvrdší či měkčí povrch.

U erotické masáže také nesmí chybět nějaký lubrikant. Pokud nemáte přímo masážní emulzi či olej, tělové mléko bude určitě lepší volba než masírovat na sucho. Pak by se ani moc nejednalo o masáž, ale spíše hlazení. Což je také příjemné, ale…masáž je prostě masáž :) A když nemáte nic z uvedeného, olivový olej má doma snad většina z vás. Nevýhoda je hlavně v tom, že se bude hůře umývat.

Podle toho, jaký lubrikant zvolíte, zvažte, jestli při masáži použít ručník jako podložku přímo pod masírovanou osobu. Při použití řídkých lubrikantů, zejména olejíčky, mohou po těle stéct. A když prosáknou na prostěradlo nebo dokonce na matraci, dost špatně se budou čistit.

Začátek erotické masáže

Na začátku erotické masáže si můžete dát s partnerem společnou sprchu. V erotických masážních salonech tuto možnost máte, tak proč si to neužít i doma. Partnera si ve sprše či vaně můžete krásně navnadit a připravit ho na nadcházející erotický zážitek.

Po společné sprše partnera pěkně osušte a uložte jej na připravenou podložku. Můžete začít masáží zad. (Vaší fantazii se však meze nekladou, takže se našeho návodu na masáž nemusíte striktně držet a klidně si začněte masáží kterékoliv čísti těla. Anebo klidně i mazlením.)

Samotná erotická masáž

Masáž hlavy

Erotickou masáž můžete začít masáží hlavy, dokud nemáte umazané prsty. Z vlasů se to ne snadno dostává. Na masáž hlavy se sice prodávají i speciální “škrabadla”. S nimi je masáž velmi příjemná. Váš partner však zcela jistě bude spokojen i s Vašimi hbitými prstíky.

Partnerovi zajeďte prsty do vlasů a drbejte jej a jemně masírujte. Pro většinu lidí je to nadprůměrně příjemný zážitek. Pokud jste to ještě nezkoušeli, nevíte, o co jste přišli.

Až budete s masáží hlavy hotovi, můžete se přesunout níže.

Masáž zad a zadní části těla

Na záda mu nakapejte dostatečné množství oleje či masážní emulze. Zde jen malé doporučení. Pokud si dopřáváte erotické masáže v zimních měsících, nezapomeňte olejíček trošku zahřát. Mělo by dostačovat nalít si jej do dlaně a nechat jej ohřát teplotou vašeho těla. Protože takový studený gel na rozehřátém těle nemusí být každému moc příjemný.

Po nanesení lubrikantu na záda jej začněte krouživými pohyby jemně roztírat. Po celých zádech. Dlaněmi i prsty pak můžete jemně masírovat krk. Z krční části pak přejděte na trapézové svaly. Pro lepší masáž trapézových svalů se můžete na každou stranu zaměřit oběma rukama.

Poté postupujte dolů. Klidně se věnujte horní části zad delší dobu. Není vůbec kam spěchat. Nechte partnera relaxovat a pěkně si ho hýčkejte.

Ze zad můžete přejít na masáž chodidel. Pokud je váš partner lechtivý, buďte obezřetní.

Po jemné masáži chodidel se pusťte do masáže lýtek. Zlehka a dlouze je promasírujte. Je to příjemné. To stejné platí pro stehna.

Během masáže nezapomínejte průběžně přidávat olejíček. Nejen u erotické masáže platí, že čím více oleje, tím lépe.

Když skončíte s masáží nohou, nevynechejte masáž hýždí. Hýždě jsou velká svalová partie, takže se v těchto místech nemusíte obávat silněji přitlačit.

Jakmile se dostatečně dlouho a pečlivě pomazlíte se zadní částí svého partnera, je na čase si jej otočit a podívat se mu “na zoubek” i z druhé strany.

Masáž přední části těla

Na hrudník mu naneste opět nějaký lubrikant. Hlaďte jej po jedné části hrudníku oběma rukama, pak přejděte k ramenu a pokračujte k bicepsu a tricepsu, které jemně promasírujte.

Přes předloktí se dostanete až k prstům a dlaním. Ty také nevynechejte.

Než postoupíte k masáži nejintimnějších částí svého partnera, můžete se chvíli věnovat jeho hrudníku. Konkrétně jeho bradavkám. Když budete kluzkými prsty brnkat o jeho bradavky, bude ho to velmi vzrušovat.

Až bude dostatečně připravený, můžete pomalu sestupovat níže.

Přes jemné přejetí bříška se dostanete tam, kde vás nejspíš chce již nějakou dobu mít.

Erotická masáž penisu

Nemusíte se ihned vrhat na masírování přirození. Dejte si na čas. O to více si to partner později užije.

Klidně masírujte nejdříve širší okolí jeho penisu. Vnitřní stranu stehen, třísla a později i varlata.

Když tohle uděláte, váš partner už bude hořet touhou po tom, abyste se jej dotýkala přímo TAM.

Do dlaně nebo přímo na penis mu nalijte dostatečné množství oleje a začněte mu ho pomalými a dlouhými pohyby masírovat. Dle velikosti můžete oběma rukama mezi dlaněmi. Slastná je také kombinace, kdy masírujete penis jednou rukou a druhou si pohráváte s varlaty.

V pozdější fázi masáže můžete k zintenzivnění požitku zkusit také masáž prostaty. Pokud jste to však ještě nedělali, spíše se doporučuje vnější masáž prostaty. To znamená, že budete partnera masírovat mezi zadečkem a varlaty.

To, jak dlouho se budete věnovat masáži penisu, už záleží jen na Vás. I když možná na partnerovi, jak dlouho vydrží, než Vaši snahu završí mohutným orgasmem.

Jakmile partnera “dovedete ke zdárnému konci”, nepřestávejte hned. Po masáži pro něj bude moc příjemné, když si s ním ještě nějakou dobu budete pohrávat. Laskejte se ještě s jeho penisem i varlaty. Dáte mu tak dlouhý, nádherný a příjemný erotický zážitek a “prodloužený orgasmus”, který rozhodně bude chtít zopakovat. A třeba vám na oplátku udělá erotickou masáž pro ženy.

A že nemáte nikoho, kdo by vám erotickou masáží zpříjemnil den? Nevadí. Od toho jsou tu zkušené masérky, které se o vás velmi rády postarají. Navíc jsou to velmi zkušené profesionálky, takže zážitek budete mít skutečně nezapomenutelný.

8 Responses to “Erotická masáž pro muže [NÁVOD]”

 1. Ilandra Erotic Massage Prague napsal:

  In salon Ilandra Best erotic massage Prague Beautiful masseuses will massage you erotic massage will completely make you relax We offers you erotic massages, body to body massage prague, nuru massages prague, massage of penis and culmination. We offer our services 24/7.

  http://www.prag-massage.eu/

 2. ilandraeroticmassage napsal:

  Looking for the ultimate Erotic massage Prague? Erotic massage Prague Ilandra offers the finest sensual erotic massage in Prague. Contact us directly at +420 773 582 812

  http://erotic-massage-prag.eu/en/

 3. PJ napsal:

  Last year I was in Prague on honeymoon with mi loving wife. One night we drunk a bit and just for fun visit a massage salloon. That was best idea of the honeymoon. Since then we do this kind of massages and it helped our sex life. It was this place: https://www.erotic-massage-in-prague.cz/en/massages/

 4. Stela napsal:

  I´m just moving to Prague to live here with my boyfrient. I´m looking for a job in a massage business. I found this offer of a job: https://masaz-praha.com/en/job-offer/ Do you know it? Is it safe?
  Stela

 5. Ryan napsal:

  Thanks for tips. I´ll try it. Last time I was in Prague, I was in here: https://kleopatra-massages.com/ This time, I´ll try something else. Ryan

 6. Marenka napsal:

  Nice

 7. Lokas napsal:

  Yea yea I love Prague, its beautiful city with great girls and best saloons, I recommended this one – one of best, when we went to Prague always step by https://erotic-massage-praha.com/en/ Best girls in that great city!

 8. Martina napsal:

  Thanks for some great tips. I will definitely try them. Recently we decided to try erotic massage together with my partner and it was pretty amazing. If you aren’t overly shy or jealous, you should go for it. We went to this place and it was awesome: https://eroticmassagepraha.cz/en/massage-for-couples/

Leave a Reply