EroticPrague.cz > Blog > Klasické erotické masáže > Erotické masáže > Erotická masáž Praha - její objednání po telefonu
18. 7. 2013

Erotická masáž Praha – její objednání po telefonu

erotická-masaz-praha-objednaniObjednání erotické masáže může být naprosto normální záležitostí, která nebude nepříjemná jak klientovi, tak masérce. Pravidla jsou totiž opravdu velmi jednoduchá.

1) Vždy pozorně čtěte inzerát před tím, než zavoláte

Hlavní pravidlo, které je opravdu jednoduché splnit. Před objednáním erotické masáže si přečtěte inzerát. Pokud tam naleznete nějaké informace k tomu, jak se objednat, postupujte podle nich. Podívejte se na hodnocení její erotické masáže a pozorně si přečtěte, co za erotické masáže nabízí. Pokud se pro určitou dívku rozhodnete, zapamatujte si její jméno. Určitě tím na ní při objednání erotické masáže uděláte dojem. Pokud chcete udělat opravdu velký dojem, použijte při objednání konkrétní část jejího textu. Třeba něco jako “Velmi se těším na Vaše hebké ruce, které mě budou rozmazlovat, slečno Mio”. Tím ji zaručeně dostanete a bude se Vám věnovat se zvýšenou pozorností.

2) Vygooglete, co znamenají jednotlivé pojmy erotické masáž

Pokud si čtete její inzerát nabízející erotickou masáž, a nevíte, o čem se v něm přesně mluví, není nic lehčího, než si uvedené termíny vygooglit. Budete tak přesně vědět, co masérka nabízí a na co se tedy můžete těšit. Nedojde tak ani k omylu, kdy byste si objednal něco, co jste třeba ani nechtěl. Věřte, že Vám to pomůže od mnoha nepříjemných situací. Protože i u erotické masáže platí, že neznalost neomlouvá.

3) Neptejte se na dotěrné dotazy

Pokud již jste se objednal na erotickou masáž, nesnažte se pokračovat v rozhovoru oplzlými řečmi. Neptejte se proto na nemorální nebo odhalující otázky. Můžete prohodit pár neutrálních vět, jako třeba o počasí, nebo jestli se chystá někam na dovolenou. Nesnažte se však být příliš osobní, nebo by taky k žádné erotické masáži vůbec nemuselo dojít. Buďte do telefonu profesionální, milý a laskavý, tím nic nezkazíte. Nezkoušejte mít takové dotazy ani při následném osobním setkání, tím si jenom uškodíte.

4) Domluvte si čas erotické masáže předem

Pokud si myslíte že Vás masérka přijme, když jí zavoláte a objednáte si erotickou masáž za půl hodiny, jste na omylu. I masérka se na erotickou masáž musí pořádně připravit, sprcha, holení, výběr svůdného prádla a make-up, to všechno trvá. Objednávejte se proto na erotickou masáž včas, a předejdete tak případným nepříjemnostem. Pokud jí dáte alespoň pár hodin, uvidíte, že na výsledku a průběhu erotické masáže se to projeví. Prostě a jednoduše, rezervace předem.

5) Masérky dbají při erotické masáži na svou bezpečnost

Některým masérkám bude stačit k pocitu bezpečí příjemný rozhovor po telefonu. U některých však toho budete muset prokázat více, abyste si získal jejich důvěru a ona Vám provedla erotickou masáž. Některé budou chtít Vaše celé jméno, i nějakou další osobní informaci o Vás, kterou by si mohly prověřit. Nebraňte jim v tom, a klidně jim to sdělte. Jde jim opravdu pouze o jejich bezpečnost, a nemusíte se tak bát toho, že by Vás prozradila třeba manželce. Věřte, že ona o své prozrazení také nestojí. Naopak pokud se s Vámi masérka bude cítit v bezpečí, erotická masáž bude o poznání lepší. Navíc Vás masérka takto bude kontrolovat pouze při první schůzce, a pokud projdete , jistě Vás ráda doporučí kolegyním.

6) Nikdy nesmlouvejte o ceně za erotickou masáž

Pokud v inzerátu nenaleznete cenu, vezměte si s sebou na schůzku dostatečné množství peněz. Berte si je také v hotovosti, protože platba za erotickou masáž není možná pomocí kreditní karty, na to pamatujte. Pokud Vám masérka cenu sdělí, nikdy se s ní nesnažte smlouvat, je to neprofesionální a stejně na to nepřistoupí. A pokud ano, projeví se to na kvalitě erotické masáže Praha. Myslete také na to, že dobře platící muže si masérky lehko zapamatují.

7) Masérky oceňují gentlemeny

Pokud chcete, aby si Vás masérka erotickou masáží hýčkala, buďte pravý gentleman. Buďte zdvořilý, charismatický, okouzlující, klidný a upravený. Pokud se budete chovat přívětivě, i masérka k Vám bude přívětivá.

8) Nemějte o erotické masáži očekávání

Pokud jste již někdy navštívil erotickou masáž, nemyslete si, že to pokaždé bude stejné. Každá dívka je jiná, každá má jiné zvyky. I když může mluvit podobně, jako některá Vaše předešlá, nemůže nabízet úplně jiné služby. Když nebudete nic očekávat, můžete odcházet v plusu. Erotická masáž dokáže překvapit i zkušené muže, tak tomu buďte otevření.

Leave a Reply