EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Nuru masáž & Masáž tělo na tělo > Thajská masáž v Praze s krásnou thajskou masérkou
16. 8. 2013

Thajská masáž v Praze s krásnou thajskou masérkou

thajska-masaz-prahaThajská masáž – víte, odkud vlastně pochází?

Odpověd na tuto otázku není tak úplně jednoznačná. Historie této masážní techniky spadá do období 2500 před naším letopočtem a je častokrát spojovánou s Gautamou, tedy Buddhou, který však není jejím otcem. Zakldatelem thajské masáže byl pravděpodobně severoindický lékař Jivaka Kumar Bhaccha. Z Indie se posléze přesunula tato technika do Thajska, kde se dále vyvíjela. V místním jazyce se masáž nazývá Nuat Phen Boran. Thajská masáž je zdraví prospěšná – uleví od bolesti, uvolní veškeré svalstvo, zlepší cirkulaci krve v cévách a mízy v lymfatických uzlinách a celkově rozproudí Vaši životní energii. Při pravidelném opakování thajské masáže dochází k napravení a celkové regeneraci. Nebudete se již cítit tak ztuhlý, posílí se Vám imunita a Váš organismus se očistí od škodlivých látek, takže se zpomalí i proces stárnutí organismu. Ti, kteří musí sedět celý den na kancelářské židli jistě ocení protažení ztuhlého svalstva a zlepšení celkového držení těla. Thajská masáž je také hojně využívána sportovci, protože zlepšuje jejich výkon a dýchání. Navíc je masáž příjemnou relaxací, která Vám dodá novou energii, oprostí Vás od stresu a jak se lidově říká „hodí Vás do pohody.“ Je to vlastně takový aktivní odpočinek. Základními technikami thajské masáže je tedy protahování a působení na akupresurní body, což uvolňuje energetické linie v našem těle. Tyto linie se ve východní vědění nazývají zeny a bylo jich popsáno celkem deset. Jejich stimulace uvolní člověka v rovině fyzické, duševní i energické.

Drobné, ale silné Thajsky jsou těmi nejlepšími v oboru

Thajské dívky se učí tomuto umění už od svého mladého věku a jsou to především ony, které provádějí thajskou masáž Praha. Používají při nich sílu a svou vlastní hmotnost – některým může proto thajská masáž být nepříjemná, protože cítí bolest. Existují v podstatě dva druhy masáží – jemná a drsnější verze. Není to však bolest, která by se nedala snést a rozhodně Vám neuškodí. Tato masáž pomohla už několika tisícům lidí a je zaručené, že tyto dívky jsou specialistkami ve svém oboru. Budete v těch nejlepších rukách, protože kromě dlouhé praxe mají dívky za sebou lekce ve školách thajské masáže.

Harmonická erotická thajská masáž

Klasická thajská masáž může být obohacena i o erotické prvky. Nepředstavujte si však divoký sex s Asiatkou. Erotická thajská masáž se nerovná návštěvě erotického klubu, i když sama o sobě není o nic méně vzrušivější než sex. Je to ale něco úplně jiného. Nejen, že se při masáži stimulují energetické linie Vašeho těla, ale také erotogenní body a oblasti těla. Je třeba, abyste při masáži vnímali jen sami sebe a nechali veškeré starosti stranou – uvidíte, že po masáži budete mít na vše střízlivější pohled. Erotický prožitek evokují nejen smyslné doteky masérky, ale také ladění masážního salónu.: nahá thajská masérka, svíčky, aroma oleje, nepodbízivá orientální hudba. To vše dostane Vaše smysly až k samému vrcholu a maximálnímu uspokojení. Na rozdíl od naší kultury, která klade důraz na vnímání podnětů sluchem a zrakem, se orientální kultura a zejména thajské masáže zaměřují na vzájemné doteky a jejich procítění. Klíčová je přenos vnitřních energií, kterým většina lidí nevěnuje zrnko pozornosti. Velmi příjemným a také erotickým zážitkem může být thajská masáž nohou. Ano, i na noze se nacházejí body, jejichž správná stimulace vyvolá lechtivé pocity v našem těle. Thajská erotická masáž se nezaměřuje na ukojení pudů, ale na mnohem „vyšší“ pocity. Thajská masáž či erotická thajská masáž je potěšení, které byste si neměli odpírat a alespoň jednou jej zkusit. Mnoho salónů nabízí možnost darování masáže prostřednictvím voucheru. Proto se déle nerozmýšlejte a dopřejte sobě a svému tělu poznat, jak silným, probouzejícím a osvěžujícím zážitkem může masáž být.

3 Responses to “Thajská masáž v Praze s krásnou thajskou masérkou”

 1. Pritelkyne napsal:

  Maserka Thea Tereza si pro vas pripravila koncept exoticke eroticke masaze, jenz oslovi nejen priznivce dalneho vychodu, a to ve spojeni s originalni Thajskou olejovou masazi pro muze i zeny.

 2. Marcela napsal:

  Perhaps the most controversial form of massage is erotic massage. Erotic massage has been around for several centuries and is the most ‘sexual’ of all massaging types. During this massage, the massage therapist focuses on the erogenous zones of the client with the aim being able to arouse him/her.

 3. Berny napsal:

  Hello,

  do you also have a thai/asian male masseur for erotic massage (gay)

Leave a Reply