EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Tantrické masáže > Objevte tantrické masáže Praha
16. 8. 2013

Objevte tantrické masáže Praha

Lidská sexualita a tantra masáže

tantra-masaz-prahaTantrická masáž není už tak neznámým pojmem. Pojďme si ho tedy společně ještě trochu přiblížit. Tantra je v podstatě věda, která má své základy ve staré Indii. Zabývá se láskou, sexualitou, sexem a životem. Podobně jako je tomu u taoismu, má u tantry vše mužskou a ženskou stránku a stvoření světa je vyobrazováno jako erotický akt. Tantra se snaží nasměrovat člověka na cestu poznání svého já, snaží se o to, aby byl schopen naplno prožívat svůj život. K tomu mu dopomáhá smyslnost, intimní energie a sexualita. A právě prostředkem k lepšímu poznání své sexuality a vnímání sexuální energie je smyslná tantrická masáž. Je to výborný způsob, jak celé své tělo i mysl zrelaxovat a posílit svou vnitřní sexuální energii a sílu. Budete se cítit tak, jako byste se vznášeli a pluli nekonečným vesmírem, kde vládne klid a mír. Největší koncentrací takových chrámů blaženosti se nemůže pochlubit nikdo jiný než Praha. Masáž dokonale uvolní Vaše tělo, smysly a krásné, profesionální masérky budou dokonale pracovat s Vaší intimitou. Po masáži budete vše vnímat pozitivněji a budete mít dobrou náladu, které je v dnešním vystresovaném světě opravdu pomálu. Tantrická masáž sestává především z intimní masáže, která rozproudí Vaši sexuální energii. Vzrušení a Vaše sexuální touhy budete najednou vnímat na úplně jiné úrovni než dosud. Budete překvapen, jakých pozitivních duševních rozpoložení je lidská duše schopná a jak může být vzrušení intenzivní. Zážitek, který si z tantrické masáže Praha odnesete, budete chtít předávat všem lidem kolem Vás, protože je zkrátka úžasný a osvobozující. Masérky se budou věnovat každému kousku Vašeho těla a žádná část nepřijde zkrátka.

Průběh tantrické masáže

Tantrická masáž probíhá v několika fázích. Jako první absolvujete uvítací rituál, při kterém přestanete postupně vnímat okolní svět, zapomenete na veškeré problémy a pomalu se ponoříte do světa snění. V následující části erotické masáže se masérka bude soustředit na zadní část těla, jejíž masáž má za cíl relaxaci a uklidnění. Masírování je v této fázi pomalé a něžné, budete si užívat každý její dotyk. Poté není na řadě nic jiného, než masáž přední části těla, konkrétně oblasti bříška a hrudi. Masáž je rychlejší, protože dochází k přípravě na poslední část masáže a to je masáž lingamu, nebo masáž yoni (v překladu masáž Vašich intimních partií). Páni, kteří by chtěli předejít problémům s prostatou, nebo již takovými problémy trpí, si mohou také dopřát masáž prostaty. Masáž přirození je vrcholem tantrické masáže. Pozitivní energie začne proudit celým Vaším tělem, nebudete cítit žádné paralyzující napětí a vy se budete cítit mladší a Vaše libido bude opět probuzeno. Některé doteky pak můžete ukázat Vašemu sexuálnímu partnerovi, který jistě Váš znovu nabytý apetit ocení a bude s Vámi pracovat na jeho udržení.

Tantrická masáž Vás povede ke znovuzrození

Svěřte se do rukou našich profesionálních masérek – jejich ruce jsou opravdovým pokladem – vědí, kam a jak mají správně sáhnout, aby stimulovali pozitivní energii Vašeho těla, kterou blokují závěje té negativní. Tantrická masáž bude nezapomenutelnou zkušeností, díky které poznáte život i z jiné stránky. Při tomto rituálu znovuzrození si perfektně odpočinete od každodenního stresu a problémy budou mít najednou snadné řešení. Na rozdíl od běžné masáže Vám tantrická masáž dopřeje i sexuální vzrušení, které je velmi důležité pro prožití kvalitního života, jak už dávno poznal autor Kámasútry Vátsjájana.

Leave a Reply