EroticPrague.cz > Blog > Klasické erotické masáže > Erotické masáže > Profesionální masáž prostaty
16. 8. 2013

Profesionální masáž prostaty

masaz-prostaty-praha

Masáž prostaty – pro některé tabu

Masáž prostaty není zrovna sexuální praktika, do které by se muži hrnuli. Přitom se jedná o příjemnou záležitost, která přináší benefity i z oblasti zdraví – masáž prostaty slouží jako prevence rakoviny prostaty. Odpůrci této praktiky jsou většinou ti, kteří se jí ostýchají. Považují ji za homosexuální a nečistou. Páry jsou také vůči masáži prostaty zdrženlivější, neboť se muž obává, že se partnerce bude masáž hnusit, že se při ní zašpiní a budou se oba cítit trapně. O postupu, jak provést masáž prostaty a předejít nepříjemným okamžikům se dozvíte v následujících odstavcích. Profesionální masáž prostaty není nic, čeho byste se měli obávat.

Nepodceňujte přípravu na masáž prostaty

Aby mohla být nějaká erotická činnost provedena účinně, je určitá příprava na ní žádoucí. To samé platí i pro masáž prostaty. Pokud doma s návrhem masáže prostaty neuspějete, nebo nechcete svou partnerku k tomu přemlouvat, objednejte si tuto službu v některém v profesionálním salonu nabízejícím erotické masáže. Rájem erotických masáží je Praha. Kromě toho můžete vyzkoušet i další typy masáží jako je tantrická masáž, thajská masáž, nuru masáž, intimní masáž a další. Při objednání Vám určitě poskytnou následující informace o tom, jak se na masáž prostaty připravit. Důležitá je především hygiena Vašich intimních prostor, neboť se masáž prostaty provádí přes konečník. Asi už tušíte, co máte udělat. K tomu Vám může dopomoci například šaratice, nebo pití horké vody. Poskytne Vám to nezbytnou útěchu, že se nestane nějaká nehoda. Samozřejmě, že je důležité se dostavit na erotickou masáž Praha řádně vymydlený. Erotická masérka jistě před samotnou masáží použije lubrikační gel nebo olejíček. Bez něho by mohla být masáž bolestivá a nepříjemná. Pamatujte tedy na jeho použití i při „domácím“ masírování prostaty. Nejlepší jsou podle odborníků lubrikační gely na bázi vody nebo silikonové gely. Pokud je tedy vše připraveno, můžeme jít na věc.

Masáž prostaty – jak na to

Masáž prostaty je stejně jako ostatní masáže a lidské činnosti o zkušenostech. Jinak ji bude provádět dívka, která s tím nemá předešlé zkušenosti než masérka, která má už svou klientelu. Ta bude mít v rukávu už fígle, jak muže psychicky na masáž připravit, respektive jak muže uklidnit a přesvědčit, že se nemusí stydět. Vezměte na vědomí, že je to služba jako každá jiná. Stejně tak, jako se Vám něco nelíbí na jednání Vašeho obchodního partnera, nebo nějakého jiného poskytovatele služby, například malíře, ozvěte se. Není žádoucí, abyste snášeli to, co Vám je nepříjemné.
Důležité je, abyste se před masáží uvolnili – k tomu vám v erotickém salonu přispěje masáž těla. Masérka se nejdříve zaměří na Vás celého. To Vám přinese dokonalou relaxaci a příjemné vzrušení. Erotická masérka Vám se zaměří na oblast hýždí a předních intimních partií – varlat a penisu. Před samotnou vnitřní fází masáže prostaty Vám bude masérka masírovat tzv. hrázku, tedy prostor mezi varlaty a konečníkem. Pak začne pomalu zasouvat prst do konečníku. Prostata je malé tělísko nacházející se zhruba v hloubce délky prsty a jeho veliké podobně jako švestka. Masérka může provádět krouživé pohyby, a vyvíjet tak na prostatu jemný tlak nebo může prstem pohybovat dovnitř a zpátky. Je vždy zapotřebí sledovat mužovy reakce. Ohyby, které vyvolávají pozitivní odezvy, můžeme opakovat vícekrát. Zkušené ženy a erotické masérky můžou masáž spojit s orálním potěšením, což prožitek z masáže mnohonásobně umocní.

Závěr masáže prostaty

Masáž prostaty nejlépe zakončíte ještě pár minutami relaxace, při které necháte pozitivní energii a příjemné pocity se Vám rozlijí po celém těle. Uděláte jedině dobře, když si o masáži s partnerkou promluvíte a navzájem si sdělíte, co se komu líbilo, co zlepšit a co raději z masáže vypustit. Pokud to nebyla masáž totální katastrofou, opakujte ji za nějaký čas znovu a třeba se stane Vaší oblíbenou sexuální praktikou. Přirozeně se po každé masáži muž a zejména žena musí důkladně umýt. Praktické je používat jednorázové latexové rukavice, jak je zvykem u profesionálních erotických masérek.

Leave a Reply