EroticPrague.cz > Blog > Klasické erotické masáže > Erotické masáže > Masáž klitorisu je pro ženu velmi příjemnou záležitostí
16. 8. 2013

Masáž klitorisu je pro ženu velmi příjemnou záležitostí

masáž-klitorisu-prahaKde se přesně klitoris (clitoris) nachází?

Klitorisu se také česky říká poštěváček a je to nejcitlivější místo na povrchu ženských pohlavních orgánů. Klitoris je malý hrbolek umístěný vně nad poševním vchodem. Mnoho žen a mužů již ale neví, že to je pouze zlomek toho, co vidíme z celkové velikosti tohoto útvaru, totiž klitoris zahuje do hloubky 9-13 cm! Žádná jiná funkce kromě sexuální vzrušení nebyla u klitorisu dosud popsána. Proto, že je klitoris tak velký o silně působí na ženský orgasmus, bychom mu měli věnovat zvýšenou pozornost. Jeho stimulace a ještě lépe masáž je hlavním předpokladem úspěšného orgasmu. Některé ženy ho bez této předehry ani nedosáhnout.

Jak klitoris správně masírovat

  • Pomalu

Při masáži klitorisu musíte postupovat pomalu, ne ihned přitlačit prsty na ono místo a vehementně s nimi pohybovat a klitoris třít. Začátek masáže by měl probíhat i na jiných částech těla. Práce kvapná, málo platná. Pověnujte se oblasti krku, uší, oblasti bradavek, stehen, nevynechejte ani zadeček, některým ženám může být jeho masáž velmi příjemná. Klitorisu se nejprve jen zlehka dotýkejte, více ho začněte laskat až ve chvíli, kdy je dívka zcela uvolněná.

  • Dlaní

Některé muže by to vůbec nenapadlo, ale teplo Vaší dlaně bude fantasticky fungovat při laskání vnějších pohlavních orgánů. Přiložte dlaň na její vagínu, prsty mějte směrem nahoru a jemně na ni tlačte. Uvidíte, že se jí to bude líbit a ještě vaší zručnost a pozornost ocení!

  • Nahoru a dolu

Klitoris je zřejmě jakýmsi reziduem fáze prenatálního vývoje při které se ještě zcela nerozhodlo, zda to bude kluk nebo holka. Klitoris je totiž složen z podobné tkáně jako penis. Masáž klitorisu můžete tedy provádět podobně jako stimulaci vlastního orgánu. Vezměte ho mezi prsty a pohybujte s nimi nahoru a dolu. Nejdríve pomalu, pak rychleji a intenzivněji. Vaší partnerce se to bude líbit a třeba dosáhne už v této fázi orgasmu. Dobrá práce!

  • Věnujte se celému klitorisu

Jak už bylo výše řečeno, nesoustřeďte se pouze na onen výběžek na zevní straně, zkuste jemně tlačit na kořen klitorisu a vysílat tak stimulace po celé jeho délce dovnitř do těla. Žena se začne vzrušením třást!

  • Na poštěváček nezapomínejte ani při milování

Masáž klitorisu se neomezuje pouze na čas předehry. Měla by probíhat po celé délce aktu, pokud si tedy zrovna nechcete střihnout nějakou rychlovku. Žena se Vám za to pak jistě také odvděčí a bude vnímavější k Vašim přáním.

Další tipy jak na masáž klitorisu

Kromě výše zmíněných tipů můžete zkusit ještě techniku s úsměvným názvem – válení. Při ní uchopíte klitoris mezi palec a ukazováček a jemně jej mezi nimi „válíte“. Samozřejmě i zde platí zlaté pravidlo pomalého rozjezdu. Dále pak můžete zkusit kroužení – položte dva prsty nad klitoris, na místo, kde vstupuje do těla a jemně s nimi kružte. Při masáži klitorisu budete nejspíš potřebovat masážní olejíčky, nebo lubrikační gely. Některé ženy vyžadují techniku poklepávání. Tu provádějte jak svými prsty, tak i Vaším penisem. Samozřejmě, pokud některá technika není ženě příjemná, dlouho jí k ničemu nepřemlouvejte – sledujte její reakce.

Erotičtí pomocníčci

Vy sama ve svém soukromý i v přítomnosti partnera jistě oceníte různé erotické pomůcky, které jsou jako stvořené pro hrátky s klitorisem. Většina pomůcek funguje na základě vibrací. Takový rychlý kmitočet lidská ruka opravdu nezvládne vytvořit. Tyto vibrační hračky mohou být použity i víceúčelově; vypadají v podstatě jako vibrátor nebo jakési „houpátko“, které obejma váš klitoris a bude zároveň stimulovat i vstup do vagíny. V sexshopech naleznete také vtipné náprstky s výstupky a zdrsněným povrchem, což zintenzivní například techniku kroužení a tření. Nabídka je zkrátka pestrá a cena je v poměru k užitku, kterou hračka přinese, je celkem zanedbatelná.

S pomůckou nebo bez ní, masáž klitorisu je to nejlepší laskání, které můžete ženě dopřát!

Leave a Reply