EroticPrague.cz > Blog > Klasické erotické masáže > Erotické masáže > Nechte se s partnerem hýčkat během erotické masáže pro dva
16. 8. 2013

Nechte se s partnerem hýčkat během erotické masáže pro dva

masaz-pro-dva-prahaErotická masáž pro dva Praha dodá Vašemu vztahu novou jiskru!

Sklouzli jste s partnerem, co se Vašeho sexuálního života týče, do stereotypu? Nenapadá Vás, jak a čím byste mohli Vaše intimní chvilky zpestřit? Pak by Vás mohla zaujmout erotická masáž pro dva Praha. Příjde Vám zvláštní, že by Vaší intimní chvilku řídil někdo jiný? Nic na tom není. Masér Vám pouze ukáže cestu, jakou je možno se v rámci intimního vztahu vydat. Rozhodně nepřebírá práci za Vás nebo Vašeho partnera. Erotickou masáž pro dva můžete také věnovat jako dárek k výročí, nebo tím můžete překvapit Vašeho partnera.
Jak již vyplývá z názvu, erotická masáž pro dva Praha je masáž, při které jsou oba partneři masírováni současně. Při masáži dochází k uvolnění těla, mysli a do oběhu se Vám dostane dávka endorfinů, potřebná k pořádné relaxaci. Důležité je také to, že zážitek sdílíte s milovanou osobou. Erotická masáž nastartuje dosud možná 100 % neobjevené odhalování intimity toho druhého.

Průběh masáže pro dva

Rozdíly mezi erotickou masáží pro pár a pro jednotlivce neexestijí v podstatě rozdíly, alespoň co se techniky masáže týče. Po příchodu do masážního salónu se seznámíte s masérkou, která Vám salón ukáže a nastíní průběh erotické masáže Praha. Vy sami také neotálejte s případnými dotazy a nebojte se s problémem ve Vaší intimitě masérce svěřit. Všichni maséři a masérky tu jsou od toho, aby pomohli druhým. Někteří z nich sami nalezli cestu k objevení své intimity a růstu ducha právě prostřednictvím zkušeností z erotické masáže. Po tomto úvodu následuje příjemná, teplá sprcha, která je důležitá nejen z hygienického hlediska. Tělo musí být před erotickou masáží řádné prohřáté. Pokud si budete přát, zúčastní se masér nebo masérka sprchy s Vámi. Po sprše již následuje samotná masáž pro dva.
S partnerem si lehnete na pevné masérské lůžko a zcela se uvolníte. Už jen samotné uvolnění tenze dělá některým jedincům v dnešní době docela problém. Zapomeňte na problémy, tenhle čas jste se rozhodli věnovat jenom sami sobě a partnerovi. Masérka/masér se bude střídavě věnovat Vám a Vašemu protějšku. Pokud chcete, aby byla masáž výživnější, můžete si objednat masážní službu pro každého. První masírovanou částí je zadní část těla a od ní se postupuje dále až k masáži intimních partií, které se věnuje pozornost především. Masáž intimních partií a erotické vzrušení Vás obou je hlavním cílem erotické masáže pro dva. Masáž Vás perfektně připraví na další vzrušující okamžiky u Vás doma. Při masáži se budete soustředit především na Vaše vlastní pocity, ale blízkost toho druhého a pohled na jeho slastný úsměv může být pro Vás tím nejvzrušivějším audio-vizuálním zážitkem. Je dobré, když po masáži zůstanete ještě chvíli v příjemném opojení a budete se do reality navracet zlehka. Vybavení erotických masážních salonů je k tomuto účelu většinou přizpůsobeno, o jeho vybavení se ale raději informujte předem. Můžete si dát malé občerstvení v podobě jahod a šampaňského, dopřát si whirlpool koupel, saunu, či masážní sprchu. Vpadnout ihned po masáži na ulici by snížilo její příznivé účinky.

Masáže pro dva Praha: Je libo tantrická, nebo raději thajská?

Pokud by vám s partnerem přišla klasická  erotická masáž pro dva Praha  příliš fádní, zkuste ji zkombinovat s prvky tantrické, nebo thajské masáže. Tantrická masáž pro dva se stává více a více populárnější jak v rámci služeb masážních salonů, tak i doma v amatérském prostředí. Ovšem není nad zkušené ruce profesionála – tito maséři a masérky musí projít řádným školením. A jelikož je umění tantry a thajské masáže známé již od starověku, věřte, že je pečlivě propracované. Kombinace prvků těchto masáží s intimní masáží spojí své účinky a vytvoří dokonalý celek, jehož aplikaci na sobě byste si v životě měli dopřát.

Leave a Reply