7. 12. 2017

Erotická masáž krok za krokem

paradise-bannerNa rozdíl od klasické masáže tady jde hlavně o navození vzrušení. Ještě, než dojde na samotnou masáž, je zde důležité zajistit klid a pohodlí. Jedna z profesionálních masérek ze salónu Paradise massage Vám popíše, jak asi taková masáž vypadá. “U nás Vám pustíme tichou relaxační hudbu, zapálíme svíčky a vytvoříme příjemnou atmosféru,” radí. Erotická masáž vychází z osnov klasické masáže. Zahrnuje jak hlazení, roztírání, hnětení, chvění, tření a tepání.
Klient je při masáži nahý a leží nejprve na břiše. Masérka po zahřání vlastních dlaní, nanese trochu oleje a zapracujte ho do pokožky. Olej pomalu roztírá po celé ploše zad, od beder přes ramena až k šíji, která je velmi citlivá. Poté se může věnovat také obličeji. Teď už je klient naladěný a uvolněný, takže může doteky rozšířit na celé tělo. Od nohy až po hrudník a břicho. Věnuje se pozornost i oblasti hýždí, kde nejvýznamnější erotogenní zóna leží v okolí kříže (od dolíčků na zadečku směrem ke kyčlím a do středu). Postupně se přesune hlazení ke genitáliím. Všechno je založené na velmi intimních chvílích. Dává si záležet na letmých dotycích spojených s příjemnou stimulací.
Erotická masáž u muže zvyšuje potenci, pomáhá erotické fantazii a dodává mu jeho mužnou sílu. Erotická masáž Praha v salonu Paradise je vždy dobrou volbou pro každého muže.

2 Responses to “Erotická masáž krok za krokem”

  1. AlexCrewman napsal:

    Hi, I am happy that there are so many great places with massages and other offers like this. If I could, I would recommend this one special place I visited last month in Prague. (https://www.eroticpraguemassage.com/) I was very happy to spend time in there with all the professional workers and had a great time with one particular woman who was so lovely to me all the time. Definitely going there again when I am in Prague!

  2. petr15 napsal:

    Ahoj, musím říct, že tenhle popis ve mě vzbuzuje touhu si hned další masáž zamluvit. Když nad tím tak přemýšlím, mohl bych to zkusit navrhnout i přítelkyni. Už několikrát jsem byl v https://eroticmassagepraha.cz/ a nejradši bych tam byl každý týden. Zkusil jsem hodně salonů, ale tento si mě získal.

Leave a Reply