EroticPrague.cz > Blog > Erotické masáže > Tantrické masáže > Co očekávat od tantrické masáže?
31. 1. 2015

Co očekávat od tantrické masáže?

25123016_blogTantrické masáže se mohou v mnohém lišit. Záleží na dané osobnosti tantra maséra. Ale každá tantrická masáž má společné to, že se jedná o smyslný rituál, který rozproudí energii do celého těla a naplní ho něhou a uspokojením. Doteky tantra masérky nebo tantra maséra vám pomohou k sebepřijetí svého těla a pomohou při vzrušení. Tantrická masáž probíhá při zvuku relaxační hudby a s použitím vyživujících olejů a aroma-terapeutických vůní. Tantrická masáž zahrnuje i masáž hlavy, uší, i masáž joni a masáž lingamu. U tantrické masáže člověk neprožívá orgasmus jen ve svých genitáliích, ale přenese ho jako hluboký a naplňující pocit do celého těla.

Tantrická masáž nezahrnuje milování ani erotickou výměnu. U tantrické masáže se člověk přenese jen do svého prožitku a může se tak naplno věnovat jen sobě a nikoli druhému. U tantrické masáže nemusí nic oplácet, středem všeho je jen on.

Tantrická masáž je především práce s energií člověka. Během tantrické masáže dochází k propojení energií tak, aby sexualita nebyla vnímána odděleně, ale člověk ji vnímal i srdcem a duchem. U tantrické masáže se tak člověk naučí přijímat a vnímat naplno svůj prožitek. Tantrická masáž ve vás probudí pocit naprosté celistvosti.

Tantrická masáž a erotická masáž se v mnohém liší. Erotická masáž pracuje především s tělesností a tělem samotným, ale tantrická masážvyjadřuje opravdové přijetí sexuality a objevování nových sexuálních dimenzí. Erotická masáž a tantrická masáž se tak liší především z prožitku z masáže. U erotické masáže se často stává, že se z ní stane i samotný sexuální akt. V tu chvíli se poskytne pouze tělo, ale již ne duch. U tantrické masáže jde naopak o duchovní prožití daného okamžiku a procítění všech prožitků.

Tantrická masáž má velmi pozitivní vliv na tělo i psychiku. Získáte nezapomenutelný zážitek, čím vším může sexualita být. Tantrická masáž má i pozitivní vliv na předčasnou ejakulaci, nebo na poruchy erekce. Tantrická masáž pomáhá při stresu a celkovému napětí. Dopřejte si jednou za čas tantrické masáže a najděte propojení mezi tělem, psychikou a sexualitou.

6 Responses to “Co očekávat od tantrické masáže?”

 1. Cindy napsal:

  Hi, I have a great experience http://www.erotic-massage-prague.net/ I was there a week ago and I’m still in a good mood. It’s a truly amazing experience. I was very interested in this technique and I wasn’t there for the last time. Especially they have a really stylish there!

 2. noname napsal:

  a ještě souhlas s pepinem… kucí holky na tantra masáži se neotravujou :whistle:

 3. noname napsal:

  já osobně spíš tantru beru jako relax. Rád si zajdu i na nuru masáž, tam si člověk i spíš sáhne. Ale tantra masáž je pro mě taková sváteční záležitost, mám ty holky rád, jsou jiný :)

 4. pepíno napsal:

  blbý je, že u nás si to dost lidí plete díky tomu, že si tu všichni hrajou na tantra masérky. Pokud hledám skutečně kvalitní tantra masáž, nemůžu si myslet, že holku na konci masáže vo….m . Prostě se musíte rozhodnout, jestli chcete na tantra masáž anebo do night klubu, protože stejně jako si na tantra masáži nevrznete, slečna v night klubu vám neudělá kvalitní tantra masáž.. tož chlapi, tak ať nejsme za pitomce :unsure:

 5. adrian napsal:

  jooooooo :good: i like it!!!

 6. DavidMichal napsal:

  ale jooo, tantra je fajn :good: dobrej relax, supr uvolnění a nacerpani energie.. jen clovek nemuze uplne zmagorit :mail:

Leave a Reply