18. 7. 2013

Sexy masáž Praha

Sexy masáž Praha přináší happy ending

sexy-masaz-praha (2)Každý, kdo již někdy navštívil erotický masérský salon se již jistě setkal s pojmem “happy ending”. Nikdy však není úplně jisté, co je tím míněno, jak bude happy ending probíhat. Důležité je zjistit, jestli se bude jednat o sexy masáž, při které bude happy ending znamenat erotické uvolnění, nebo zda je to pouze výraz pro léčebnou a relaxační funkci masáže. Mnoho salonů, které provádějí sexy masáže v Praze se snaží svůj byznys maskovat, a prezentují ho jako klasický masážní salon, který neposkytuje žádný druh erotické masáže. Je to především kvůli zákonům, aby na sebe zbytečně neupozorňovaly.

Jak poznáte, jestli je v nabídce sexy masáž Praha?

Nabízíme proto velmi obecné vodítko, které Vám pomůže zjistit, zda se jedná o salon provádějící sexy masáž Praha, nebo klasickou terapeutickou masáž. Neberte to však jako dogma, jedná se pouze o přátelské rady, nikoliv návod, který je stoprocentně pravdivý. I když je Praha místo, kde služby nejrůznějšího charakteru seženete i v nočních hodinách, klasická masáž funguje většinou přes den na rozdíl od sexy masáže, na kterou se ve městě Praha můžete objednat i v noci. Otevírací doba masérského salonu Vám tedy může mnohé prozradit. Dále může sexy masáž Praha prozradit i množství neonových nápisů, které značí, že se uvnitř bude asi odehrávat erotická zábava. Tradiční masérský salon se Vás asi nebude snažit nalákat červenými světýlky. Pokud máte zájem o sexy masáž Praha, dávejte si pozor na slova jako “orientální”, “asijská” nebo “thajská” masáž. Tyto pojmy se totiž používají jak pro neerotickou masáž, tak pro sexy masáž. V případě thajské masáže byste mohl z klasického salonu odejít nespokojený, protože tradiční thajská masáž nemá s erotikou vůbec nic společného a může být i poměrně bolestivá.

Na co se při sexy masáži Praha těšit?

Při příchodu do salonu by se o Vás měla postarat přímo Vaše sexy masérka nebo recepční. Ta Vás uvede do místnosti, kde se sexy masáž bude následně odehrávat. Místnost by měla být čistá a měl byste se tam cítit dobře. Poté již přijde na řadu sprcha, kterou absolvujete buď sám, a nebo spolu s masérkou. Sexy masáž Praha je známá tím, že masérkám nedělá problém s Vámi sprchu absolvovat. Prostředí by mělo působit uklidňujícím dojmem, protože i sexy masáž Praha má být relaxačním zážitkem. Někde se můžete setkat s vonnými svíčkami a s klidnou, příjemnou hudbou. Pokud chcete dostat co nejlepší sexy masáž, zkuste hovor s masérkou držet na minimu. Přílišné povídání by Vás mohlo zbytečně rozrušovat. Pokud jste si vybral dobrý masérský salon, čeká Vás krásná masérka buď zcela nahá, nebo oblečená v sexy spodním prádle. Ta Vás bude poté hýčkat svými prsty a svým tělem. Sexy masáž Praha je opravdu zážitek, který nenechá chladného žádného muže. Masérka se při masáži bude věnovat každé části Vašeho těla, při čemž bude využívat různé masážní techniky. Nejsou nijak zvlášť specifické, jejich hlavním cílem je stimulovat Vaše erotogenní zóny a pomalu Vás přivádět k uspokojení. Některé masérky používají při sexy masáži Praha masážní oleje, které masáž opět dostanou o level výše.

Sexy masáž Praha dokáže divy

Pokud od sexy masáže Praha očekáváte nezapomenutelný zážitek, pak jsou Vaše očekávání ta správná. Sexy masáž je něco, co s Vaším tělem dokáže opravdové divy. Nejen, že pocítíte maximální vzrušení, pro které nebudete muset ani hnout prstem, ale bude navíc spojené s masáží celého těla, což znamená i terapeutický přínos . Zakončení sexy masáže Praha navíc přinese naprosté uvolnění, a celý Váš organismus se tak zbaví stresu a naplní se endorfiny. Navíc čas strávený s krásnou a milou masérkou při sexy masáži Vás udělá šťastnějším. Můžeme téměř s jistotou říci, že se na erotickou masáž budete velmi rád vracet.

10 Responses to “Sexy masáž Praha”

 1. Mr.Thrump napsal:

  Hi! I’ll add another competitor to your list https://coccinelle-erotic-tantra-massage.cz/body-on-body-massage-in-prague. I was recommended this salon, but I haven’t been there yet. Maybe someone has already been there?

 2. Andey napsal:

  Best massage I selected the body to body She will gently massage your back with her hands and slowly she will start using her entire body. This massage also involves a happy ending. I would recommend this place if your are visiting Prague and looking for a professional massage

  http://erotic-massage-prag.eu/en/

 3. Andey napsal:

  If you want a wonderful massage, from beautiful ladies, you have to be here, they are all very Nice
  http://erotic-massage-prag.eu/en/

 4. Johnson napsal:

  If you want a wonderful massage, from beautiful ladies, you have to be here, they are all very nice!
  http://erotic-massage-prag.eu/en/

 5. John napsal:

  Be careful about the various types of erotic massages since some of these will describe specific actions, such as what parts of the body they will touch or allow you to touch on them, and these can be dishonest in some cases. I recently paid for an expensive massage from Relax Point 66 massage (https://relaxpoint66.cz) and they did not allow anything like the services that they advertised. Buyer beware!

 6. Naturist Paradise napsal:

  Great article about massage. If you are looking for a naturist tantric massage, have a look at https://www.naturistparadise.co.uk/

 7. Crispin Rex napsal:

  Pretty nuru massage masseuses always enjoy what they do and the complete involvements of masseuses to attain the total climax.……

 8. Thomas napsal:

  Good news for me. I have never heard about this company, But I will try. I use to visit http://www.sweet-massage.com/ , because I have the best experience with erotic massage there. The girls was beautifull and they really make me hard. I will not say what we do, but it was really fine. In another massage studios was girls which wasn´t my type.

 9. Anthony napsal:

  Are there any erotic massage palors in old town?

Leave a Reply