EroticPrague.cz > Blog > Night kluby > Erotické kluby > Ve Smečkách – nejvíc sexy ulice v Praze
16. 8. 2013

Ve Smečkách – nejvíc sexy ulice v Praze

ve-smeckach-ulice-prahaSex Avenue Ve Smečkách

Pokud jste někdy pátrali po místě, kde to v Praze eroticky žije, byla Vám doporučena ulice Ve Smečkách. V této ulici nachází jeden erotický podnik vedle druhého a každý je něčím originální. Najdete zde erotické kluby, erotická kabarety, strip kluby, privátky a mnoho dalších erotických podniků. Nemusíte chodit ani nikam daleko, tato ulice se nachází v samém centru dění, tedy v centru Prahy, které je lehce přístupné. Nemusíte si tedy objednávat ani taxi a ušetříte tak nějaké peníze. Svůj osobní vůz nechte také doma, nejlepší je si totiž projít ulici pěkně pěšky a nechat své smysly, ať se rozhodnou, co právě chtějí dělat – ti hladoví se mohou dobře najíst v jedné z místních restaurací, které nabízejí chutné pokrmy za dobré ceny až do samého rána.

Pražský Red Light District

Red Light Disctrict je v Evropě dobře známým pojmem, v češtině mu můžeme také říkat Ulička červených luceren. Toto místo se nachází v holandském hlavním městě Amsterdamu a soustřeďují se sem veškeré sexuální služby města. Dívky Vás z prosklených výloh lákají k sobě do pokojíčku a vystavují své přednosti na obdiv. To samé se po nějakou dobu praktikovalo i v jeho pražské obdobě – ulici Ve Smečkách, dokud nezasáhly úřady. Prostituce je v České republice ilegální, a tak musela ulice na svém provokujícím vzezření trochu ubrat. Podniky ale stále upozorňují na svou existenci červenými světly a symboly lásky a erotiky, tedy srdíčky. O Vaše srdce tu však dívky sedící ve výlohách s výmluvným pohledem neusilují, zajímá je především Vaše peněženka. Čím je tlustší, tím spíše půjdou vstříc Vašim přáním. Pokud jste však jen turista a jdete navštívit uličku jen pro své pobavení, může Vám ochranka klubu nebo dívka samotná rychle ukázat cestu domů.

Erotické kluby se neomezují pouze na ulici Ve Smečkách

Byli byste na omylu, pokud byste se domnívali, že jinde v Praze na erotickou zábavu nenarazíte. Pravdou je, že v ulici Ve Smečkách jí je největší koncentrace, ale erotické podniky fungují samozřejmě po celé Praze – v centru i mimo něj – poptávka je poměrně velká a musí jí proto úměrně odpovídat i nabídka. Prahu si vybírá jako svůj cíl mnoho sexturistů přijíždějících do Evropy. Není zárukou, že stejně kvalitní služby, které nabízejí podniky v ulici Ve Smečkách, naleznete jinde po Praze. Některé erotické kluby své služby nadhodnocují. Stejně tak jako můžete narazit na nekvalitní bordel, můžete narazit na místo, odkud si odnesete nezapomenutelný zážitek. V každém případě ale doporučujeme si vyhledat o konkrétním podniku či konkrétní dívce informace předem, abyste předešli případnému okradení či nakažení pohlavní nemocí. I když je stanice městské policie nablízku, mějte na paměti staré úsloví: „Pod lampou je největší tma.“ Stále je to centrum neřesti a ta nemusí být spojena jen s prostitucí. Proto si s sebou neberte větší částku než tu, kterou hodláte ten večer utratit a myslete také na kondomy.

Budeme velmi rádi, když se s námi podělíte o Váš zážitek a zanecháte komentář.

Leave a Reply