EroticPrague.cz > Blog > Erotické kluby > Swingers & páry > Swingers Praha: Zapomeňte na vžité předsudky.
2. 5. 2014

Swingers Praha: Zapomeňte na vžité předsudky.

swingers prahaSex zcela jinak: Vyzkoušeli jste někdy swingers Praha?

S partnerkou jste si odškrtli téměř všechny erotické praktiky, které znáte a říkáte si, čím si právě teď zpestřit milování, aby to mělo pořádný říz? Máme pro vás něco speciálního, na co budete ještě dlouho vzpomínat.

Swingers Praha: Oč se vlastně jedná?

Co byste řekli tomu, že zamíříte do swingers clubu, kde je na programu výhradně jen erotika a navíc chutné občerstvení formou rautu? Intimní prostředí  a všude okolo vás jsou lidé, kteří se chtějí pobavit a konečně zapomenout na stereotyp všedních dní. Můžete vklouznout do vířivky, poručit si drink, poslouchat příjemnou hudbu, navázat nové vztahy, povídat si s  protějškem, který přišel s vámi, nebo si střihnout chlípné číslo s neznámým či neznámou. Nemusíte se obávat, v klubech swingers Praha je nutno dodržet podmínky,  k nimž nejen patří slušnost, ale také používání kondomů a dostatečná hygiena.

Swingers Praha: Zapomeňte na vžité předsudky. Tento druh zábavy je pro každého z nás!

Právě ženy jsou ve swingers Praha vítány, protože mužů je tady pořád více, než něžného pohlaví. Z tohoto důvodu mají ženy o poznání levnější vstupné a další benefity v podobě neomezené konzumace a dalších bonusů navíc.

Swingers Praha : Pro každého něco aneb pořádný nápor zábavy

Pokud přece jen do klubu swingers Praha vyrazíte, budete svědky toho, že sem míří  naprosto normální lidé jako vy, kteří chtějí nasát lechtivou atmosféru, navázat nová přátelství nebo jen tak pozorovat milující se páry.

Swingers Praha nabízí také originální a opravdu zajímavé programy, jednou to může být party, kde budete mít na obličeji škrabošky, akce zaměřená na hudební styl disco nebo  swingers Praha výhradně pro homosexuální nebo bisexuální páry. Pokud vás swingers Praha láká, vyzkoušejte toto hříšné dobrodružství a poznejte sexualitu i z jiné stránky.

One Response to “Swingers Praha: Zapomeňte na vžité předsudky.”

  1. Marco napsal:

    Hi!
    I am looking for a bisexual swing party in Prague from the 30.12 until the 2nd of Jan, is there anything?

    Thank you!

Leave a Reply