EroticPrague.cz > Blog > Erotické kluby > Swingers & páry > Swingers party: Dějiště hříchu, ale i zábavy
1. 8. 2014

Swingers party: Dějiště hříchu, ale i zábavy

swingers prahaPovažujete swingers party výhradně za prostoduchou sešlost, kde je to jen o sexu? Vyzpovídali jsme pro vás pár, který na podobné sexy dýchánky, nedá dopustit. Budete opravdu překvapeni, jaké benefity si z této návštěvy do vztahu přinesli.

Manželka mne pozvala na swingers: Byl jsem v šoku

” S Martinou jsme spolu 8 let a stereotyp nás poměrně dost potrápil. Milostná jiskra pomalu a jistě zhasínala a my dva jsme nějak neměli chuť ji znovu oživit. Teda, až do okamžiku, než Martina přišla s tím, že bychom v sexu měli vyzkoušet něco nového a pořádně netradičního. S nadšením jsem souhlasil a očekával jsem svolení k análnímu milování, nebo něco podobného, ale Martina měla na mysli opravdu specifickou záležitost - swingers party,“ říká Michal (33 let).

Zní to neuvěřitelně, ale swingers akce nám zachránila vztah

” Měla jsem pocit, že se z našeho partnerství vytrácela láska a potřebovala jsem si být jistá, že se ještě stále s Michalem milujeme, i když tak nějak nudně. Chtěla jsem vědět, jestli budu na Míšu žárlit, když se bude dotýkat vnadné a neznámé krásky a také jsem si přála vidět, jak bude reagovat on, když budu svádět sexy sympaťáka. A tohle jsem mohla zjistit jedině na swingers.  Žárlivost nás dostihla bez výhrad a dá se říci, že okamžitě. Došlo na divoké polibky, hladové doteky, ale i na milování, které opravdu nemělo konkurenci. Na tak žhavý a výbušný sex jen tak nezapomenu a myslím, že mu vděčíme  za záchranu našeho vztahu. Od té doby se z naší ložnice ozývá milostné sténání na místo spokojeného pochrupování, náš vztah nabral správný směr a pěkně divoké tempo. Swingers akcí se účastníme poměrně často a rádi, protože tam vždycky narazíme na lidi, kteří jsou zábavní, mají životní elán na rozdávání a především nás v lecčems inspirují.”  Martina, 30 let

Leave a Reply