EroticPrague.cz > Blog > Night kluby > Erotické kluby > Striptýz a strip show Praha
16. 8. 2013

Striptýz a strip show Praha

striptýz-prahaStriptýz – strip and tease

Samotné slovo „striptýz“ má svůj původ v anglickém jazyce a jeho definice je ta, kterou všichni dobře známe – pomalé, svůdné odhazovaní svršků před diváky. Lechtivost a erotika této záležitosti je ukryta v druhé polovině slova – „tease“, což znamená dráždit, škádlit a provokovat. A provokující striptýz Praha určitě je. Striptýzů se konají každý večer v Praze desítky a jsou velmi populární. Především cizince zajímají na striptýzu Praha krásné Češky a Čechy naopak exotické dívky. Strip Show Praha na pódiu předvádí jak ženy, tak muži. Striptýz Praha je vždy doprovázen hudbou, na kterou má striptér nebo striptérka natrénovanou jednoduchou, ale velmi provokující choreografii. Na každém rohu ulice plápolají letáčky s kurzy nového sportovního tance, který slibuje zábavu, výsledky a to, že z vás už nebudou taková taneční nemehla. Je škoda, že neexistují téměř žádné kurzy striptýzu, což v podstatě tanec je. Muži by to jistě ocenili. V erotických klubech Praha je často striptýzové tanečnice stylizují do nějaké postavy, často to bývá policajtka nebo zdravotní sestřička v velkým výstřihem a velmi krátkým úborem. Muži se často převlékají do dlouhých plášťů a tmavých brýlí á la Neo, do sexy roztrhaných džínů a trika jako dělníci. Svršky poté striptérky Praha a striptéři Praha postupně strhávají a odhazují a žhaví publikum na očekávaný vrchol představení, kdy zůstanou na pódiu úplně nazí. Dámský a pánský striptýz je velmi oblíbenou formou lehké erotiky.

Historie striptýzu se začíná psát opět ve Francii

Stejně jako kabarety, má veřejný striptýz svůj původ ve Francii v 19. století, jak tvrdí časopis People’s Almanac tvrdí. Zpočátku byl striptýz výsadou žen, poté začali striptýz předvádět i muži. Většina striptýzů Praha se odehrává na parketu nočního klubu Praha, kabaretech Praha, nebo k tomu speciálně určených strip clubech Praha nebo strip barech Praha. Striptýz používají prostitutky k zaujmutí klienta a k předehře. Striptýz je také velmi oblíbenou formou překvapení na narozeninových oslavách a pánských rozlučkách se svobodou. Nejen pro oslavenci či ženichovi, ale celému osazenstvu se naskytne nezapomenutelná podívaná.

Strip bary a strip kluby Praha

Místem, kde v Praze narazíte na velké množství night klubů je ulice Ve Smečkách, které se přezdívá pražský Red Light Disctrict. Každý večer tam naleznete pestrá show, která Vás bude zaručeně bavit. Striptérku Praha namůže vykonávat každá dívka, důležité je být pohybově nadaná, mít krásné křivky a základní taneční průpravu. Proto si můžete být jisti, že striptýz Praha bude opravdu kvalitní. Každý noční klub Praha má nastavena různá pravidla, co všechno můžete při striptýzu dělat, tedy zdali si můžete během show na striptérku sáhnout. Některé striptérky totiž nepřipustí, aby bylo jejich erotické představení narušeno a za porušení tohoto pravidla by s Vámi mohla pěkně zatřást ruka vyhazovače. Některé striptérky či striptéři se pouští do publika a vybírají si k sobě na stage nějakého partnera, se kterým se pak chvíli snaží spolupracovat. Někdy je vybraný účastník pěkné dřevo, takže se u striptýzu Praha i pěkně pobavíte. Pokud již lépe znáte své obchodní partnery, můžete na ně zkusit zapůsobit návštěvou nějakého strip klubu Praha. Pro partnery z východních zemí to bude jistě skvělý zážitek a při uzavírání smluv budou jistě velkorysejší. Muži mají také rádi pružné a mrštné ženy; téměř atletickou podívanou je pole dance Praha nebo také tanec u tyče Praha, při kterém tanečnice předvádějí sexy gymnastické kreace, svíjejí se kolem tyče a svírají ji zadečkem, což dokáže pány pekelně nažhavit.

Striptýz pro partnera

Pokud byste chtěla pro partnera připravit překvapení a změnit způsob předehry, určitě Vás nápad se striptýzem patřičně ocení. Nebude od tebe čekat nějaké extra profesionální kreace, avšak není na škodu zahýbat boky nejprve před zrcadlem. Pro striptýz si vyberte nějaké opravdu sexy prádélko, na které bude jen zírat v moment, kdy odhodíte košili. Důležitější však než prádélko je sebedůvěra. Pokud vám bude v hlavě stále váznout myšlenka, že nejste sexy, pak sexy opravdu nebudete. Sebevědomí můžete pomoci také důkladnou přípravou a péčí o sebe, abyste nehledala způsoby, jak před ním skrýt pupínky po holení. Pečujte zejména o svou kůži a své vlasy, hebká, měkká kůže a nevtíravě voňavé vlasy, které nejsou obtěžkány lakem, se mužům tuze líbí. Na samoopalovací krémy před striptýzem raději zapomeňte. Striptýz také pomůžou dokonale dotvořit doplňky jako náušnice korále a šátky. Až bude vše ohledně Vás připraveno, přemýšlejte nad atmosférou večera – to znamená hudbou. Vyberte takovou, kterou máte oba s partnerem rádi a při které se budete cítit dobře. Až mu pak bude písnička hrát v MP3 cestou do práce, vybaví se mu skvělé myšlenky na tvůj striptýz. Až přijde na věc, své číslo zbytečně neprotahuj (víme, dlouhá příprava kvůli 10 minutám je pěkná prekérka, ale nemusí to mít přece každý týden), aby se na tebe dřív nevrhl, než skončíš. Během striptýzu se ho dotýkej, dráždi ho zadečkem v rozkroku,…. Pokud začne sám sebe uspokojovat, je to znamení, že se mu striptýz zalíbil:-)

Leave a Reply