EroticPrague.cz > Blog > BDSM salony > Erotické kluby > Erotické masáže > Eskort & privát > Splňte si své erotické fantazie s profesionálkou
17. 6. 2015

Splňte si své erotické fantazie s profesionálkou

Je to tak, muži i ženy mají své erotické sny a touhy. A zatímco ženám dělá mnohem menší problém o nich mluvit se svým partnerem, muži naopak se stálou partnerkou na toto téma mluví neradi. Je to spojené s tím, jak muži a ženy vnímají svůj sexuální život. Žena se muži v této sféře čím dál tím více otevírá, muž si naopak dovolí “nejvíce” na začátku vztahu, ve fázi, kdy mu na ženě ještě tolik nezáleží, jak jí začne vnímat jako skutečnou partnerku, má strach z toho, co by si o něm pomyslela, kdyby jí řekl o svých fantaziích. Jak řešit situaci, kdy si potřebujete vyzkoušet svůj tajný sen a nechcete se o nich zmiňovat doma? Využijte služby profesionálek!
Zvlášť v Praze máte ohromný výběr podniků i dívek a tak určitě nejdete ten, kde se Vám splní veškeré touhy.
O čem muži sní?
Pokud je Vaším snem, abyste se cítil jako král, o kterého se žena stará téměř jako geisha , chcete se jen zasnít a zapomenout na veškerý stres, jsou pro Vás ideální erotické masáže. Pokud máte přítelkyni, nedá se tu ani mluvit o nevěře. “happyend” je proveden ručně a patří k relaxaci.
Než relax byste raději byste něco drsnějšího?
I tady je na výběr více než dostatečný. Lehké SM provozuje většina privátů či nightclubů v Praze
a pokud chcete ještě něco ostřejšího, vyberete si z nabídky pražských sadomaso salonů.
No uznejte, není lepší zajít za profesionálkou než si hledat milenku a ohrozit tak svůj vztah? :)

Leave a Reply