EroticPrague.cz > Blog > Night kluby > Erotické kluby > Sex průvodce Praha: české dívky a nightcluby
18. 7. 2013

Sex průvodce Praha: české dívky a nightcluby

Sex průvodce Praha – průvodce městem sexu

sex-guide-prahaI když se to mnoha lidem nelíbí, Praha je od roku 1989 městem vyhledávaným pro sexuální turistiku. Tento fakt je způsoben hlavně tím, že Praha je město, kde je levné a dobré pivo, a také tím, že si mnoho turistů myslí, že sex za peníze je v České republice legální. Není tomu tak, i když zákony jsou v této oblasti celkem nejasné a spíše benevolentní. Nabízíme Vám proto Sex průvodce Praha, který Vám poradí, jak si návštěvu Prahy co nejlépe užít, a kde najdete ty nejlepší podmínky pro sex v Praze.

Sex průvodce Praha vás provede po nočních klubech

Praha je známá také díky tomu, že české dívky, které v Praze žijí, jsou opravdu velmi krásné. Náš sex průvodce Prahou zjistil, že se v Praze nacházejí desítky nočních klubů, což jsou v podstatě synonyma pro bordely. Dále v Praze naleznete mnoho escort agentur a soukromých privátních bytů, kde dívky poskytují své sexuální služby. Z toho je zřejmé, že Praha má opravdu kvalitní noční život a sex průvodce se zde tedy velmi hodí. Je těžké zjistit, kolik se tedy celkem v Praze nachází nejrůznějších podniků, poskytujících sexuální služby, ale myslíme si, že je možné hovořit dokonce o stovkách. Sex průvodce Praha má však radí, abyste pečlivě vybírali. Mnoho klubů se nachází v samém centru města, přesto existuje celá řada menších podniků nebo privátků, které rozhodně stojí za návštěvu. Inu erotikou hýří celá Praha a kontakty na tyto podniky nejlépe seženete na internetu, například na našem portálu Erotic Prague. Sex průvodce by Vás také rád upozornil na nebezpečí, pokud se budete na erotické podniky ptát na recepci hotelu nebo u taxikářů. Je časté, že tito lidé mají od erotických klubů provize za dohozené zákazníky, nedoporučí Vám proto klub podle svého nejlepšího svědomí, ale pouze podle výše provize, jakou jim klub nabízí. Můžete tak být vyslán do vzdáleného erotického klubu, který může mít vysoké ceny a ani v něm nemusí pracovat právě krásné dívky. Lepší je využít rad sex průvodce Praha, a nalézt si místo pro Vaší noc na internetu. Tak již budete vědět, jaká dívka na Vás čeká a za jakou cenu.

Sex průvodce Praha informuje o dívkách z Prahy

I když se občas můžete spálit, dívky pracující v erotických službách v Praze jsou krásné. Jistě, že se tato skutečnost odlišuje podnik od podniku, ale celkově jsou v České republice nadprůměrně krásné dívky. Sex průvodce Praha by Vás také rád informoval, že v erotických klubech již dnes nejsou k mání pouze české dívky, ale i dívky slovenské, asiatky, dívky z Ukrajiny nebo Ruska. Setkat se můžete i s exotickými dívkami, například z Brazílie nebo Afriky. Sex průvodce Praha také zjistil, jak to probíhá při návštěvě erotického klubu. Nejdříve Vám budou vysvětlena pravidla, a to buď vyhazovači nebo barmany. V některých klubech také budete muset zaplatit vstup, jehož výše může být 200, ale i 1000 a více korun. Někdy se žádný vstup neplatí, to se ale pak promítne do cen nápojů. Díky sex průvodci tak již víte, že cenová výhodnost může být zcela zdánlivá. Sex průvodce také zjistil, že některé erotické kluby nabízejí služby navíc, jako jsou třeba římské lázně, vířivky, nejrůznější pokoje laděné do určitého tématu nebo třeba stále populárnější erotické masáže. Na závěr přinášíme ještě pár rad. Zjistěte si ceny předem, ušetříte díky tomu spoustu peněz. Vybírejte si podniky, které se tváří seriózně, nesetkáte se tak s tím, že by Vás dívka nebo její komplic třeba okradl. Dávejte si také pozor na taxikáře a jejich rady. Poslední rada, kterou Vám sex průvodce Praha dává, je užívejte si naplno, žijete jenom jednou!

One Response to “Sex průvodce Praha: české dívky a nightcluby”

  1. lakhi napsal:

    Nice

Leave a Reply