EroticPrague.cz > Blog > Erotické kluby > Erotická sauna > Vypařte se do sex sauny Praha!
16. 8. 2013

Vypařte se do sex sauny Praha!

Sauna a sex – sonda do historie

sex-sauna-prahaSauna a i toto slovo samotné má původ v severní části Evropy, konkrétně ve Finsku, kde má sauna tradici již od 12. Století a postupně se stala samozřejmým vybavením domů či bytů. Do sauny se Finové nechodí jenom prohřát. Sauna je místem ke společnému setkání. Většinou ji navštěvují muži a ženy odděleně, ale pokud jste pár, můžete samozřejmě do sauny společně a třeba tam zažít i nějaký vášnivý sex v sauně. Prohřívání uvolňuje svaly a přináší relaxaci – tělo dostane pořádnou dávku endorfinů potřebných k rozvinutí Vaší sexuální fantazie. V pravé finské sauně naleznete kamna, nebo rozžhavené kameny, které se polévají a uvolňují tak teplo. Starším typem mohou být i kouřové sauny, které nemají komíny a před saunováním se z nich musí smýt saze. Tyto sauny jsou nepraktické a v dnešní době už na ně tolik ve Finsku nenarazíte. Oblibu v saunování měli také staří Římané. Princip jejich sauny se v podstatě nelišil od toho finského. Teplota v sauně může přesáhnout až 100°C, ale v českých podmínkách, kde na takové teplotní šoky nejsme moc zvyklí, je teplota nižší. Bohužel existuje i mnoho saun vytápěných elektrickým topením, ve kterých Vám může být zima. Abyste posílili imunitu a ne naopak přispěli k jejímu oslabení, musíte jít do sauny zdravý, bez rýmy, chřipky či nějaké jiné virové choroby. To by Vás pak sex v sauně mohl stát zdraví  Nejlepší je, abyste se cítili prostě normálně a nebyli příliš unavení z práce nebo ospalí. Pak bude sex v sauně opravdu vzrušujícím zážitkem. Jako erotický bičík nebo lechtadlo můžete využít třeba tradiční březovou větvičku.

Za jakých podmínek mít či nemít sex v sauně?

Jak už bylo zmíněno výše, mějte vždy před návštěvou sauny spojenou s erotickým dobrodružstvím na paměti svůj zdravotní stav. Virózy jsou naprosto vyloučeny. Dále si pak musíte dát pozor, pokud trpíte nějakým onemocněním srdce či máte vysoký krevní tlak. Nechcete přeci, aby Vás místo sexu v sauně Váš partner křísil. Pokud nedojde na sex v sauně, ale pouze se rozvášníte a chcete si nechat to nejlepší na doma, je dost možné, že jakmile zalezete prohřátí do peřin, přepadne Vás najednou spíše spánek než touha po sexu. Na druhou stranu je spánek po sauně opravdu vydatný a posilující. Před návštěvou sauny byste neměli konzumovat žádné těžké pokrmy. Necítili byste se dobře a zaplatili byste tak svým jídelním apetitem ten sexuální. Důležitý je také pravidelný přísun tekutin po malých douškách. I když si Finové dopřávají i alkoholických nápojů v sauně, pijte raději vodu bez bublin a alkoholu.

Privátní erotická sauna je na sex v sauně připravená

Samotný sex ve veřejné sauně je opravdu obtížné provozovat, protože každým momentem může někdo přijít a načapat Vás. Proto pokud si pohráváte s touto představou zajděte na místo tomu určené, do privátní erotické sauny, kde budete jen sami dva. I když fakt, že sex ve veřejné sauně je zakázaným ovocem, může být i taková rychlovka v ní pěkně peprná a žhavá. V sauně se prokrvuje celé tělo a tak i tedy pohlavní orgány, což potěší zejména pány. Nebo můžete alespoň zůstat u pettingu. Myšlenky na sex v příjemném, podněcujícím prostředí sauny Vás alespoň dostatečně nabudí k větší akci v posteli. Navíc bude Vaše pokožka krásně hebká na dotek i na pohled. Privátní sauny jsou součástí takzvaných saunových rájů, kde si kromě sauny a welness sexu můžete užít různé masážní vany, whirlpooly a jiné atrakce. Součástí takového saunového ráje je také bar, kde si můžete dopřát nějaký osvěžující drink. Některá zařízení provozující privátní sauny umožňují těm, kteří přišli bez partnerky, si nějakou společnici pro sex v sauně vybrat. Dívky se budou před Vámi promenádovat a vy si můžete zvolit tu pravou. Největší výhodou je, že dívku vidíte a můžete se tak vyhnout podvodným praktikám některý escortů.

Leave a Reply