6. 6. 2014

Rozlučka se svobodou

rozlučka se svobodou prahaPřichází léto – období mnoha svatebních obřadů. Je tedy ideální čas na rozlučku se svobodou! Přestože se v současné době nedá říci, že se pár bere na “doživotí”, rozhodně se jedná o nezapomenutelnou životní událost.

Jsou to většinou ženy, které si svatbu užívají jako svůj životní den. Vše organizují, plánují, dělají seznamy… Muži ne vždy sdílí takovéto ohromné nadšení, avšak o to více si vychutnávají rozlučku se svobodou.

Pokud chcete kamarádovi připravit rozlučku se svobodou, rozhodně na ní nesmí chybět ženy. A i když o kamarádovi víte, že by si “naposledy” nechtěl užít s jinou dívkou, než se ožení, tak to vůbec nevadí. Protože Vy i Vaši ostatní kamarádi se přece neženíte. Takže si můžete užívat co hrdlo ráčí!

Co tedy musíte udělat pro nezapomenutelnou rozlučku se svobodou?

Bod nejdůležitější: ŽENY. Na rozlučce se svobodou musíte mít ženy. Nejlépe více žen. A ideálně takové, které budou chtít plnit všechna vaše přání.

Na nezapomenutelnou rozlučku se svobodou se tak nejlépe hodí escort dívky, kterým sice dáte nějakou korunu, avšak máte jistotu, že si na rozolučce se svobodou pořádně užijete a nebudete se nudit. A o to přece jde. Rozlučka se svobodou totiž nebývá každý den.

Rozlučka se svobodou se dá uspořádat kdekoliv. Pokud máte volný dům, tak je to vynikající. Ovšem nezapomeňte, že úklidové práce po řádné rozlučce se svobodou zaberou nějaký den.

Rozlučka se svobodou v bytě je také dobrá, avšak vzhledem k rušení nočního klidu a nepochopení sousedů to nemusí být nejlepší řešení. Jsou však erotické kluby, které možnost rozlučky se svobodou přímo nabízejí. Je to tedy ideální volba. Máte totiž jak skvělé prostory, tak nádherné dívky na stejném místě.

Jediná negativní věc, která vás po rozlučce se svobodou může potkat, je bolest hlavy či ranní nevolnost. Ale ten zážitek a historky k vyprávění za to určitě stojí…anebo si místo alkoholu užívejte přítomnosti nádherných dívek. Pocity budete mít zcela jistě nádherné a předejdete tak bolesti hlavy

One Response to “Rozlučka se svobodou”

  1. Mathieu napsal:

    Hi,

    We are having a stag party here in prague for the week end. How much would it be per girl and per hour to have a party tomorrow evening at our place?

    Thanks,
    Mathieu

Leave a Reply