2. 3. 2015

Proč sex?

how-to-satisfy-a-womanPři milování vypneme mozek a zapomeneme na všední starosti. Sex je ten nejlepší odbourávač stresu a depresí. Pokud Vaši pani bolí hlava, sex jí pomůže. Tak dámy, žádné výmluvy na migrény. Bolest hlavy by měla po milování odeznít stejně, jako když si spolknete pilulku. Sex také tvoří hormony dobré nálady, ty proti stresu působí i preventivně.

Hubnutí a sex
Nejen že zapojíme i ty svaly, které běžně nepoužíváme, ale také spálíte spoustu kalorií. Cca spálíme tisíc kalorií za hodinu, to je stejné, jako kdyby jste hráli badminton.
Ne nadarmo se říká: Chceš-li býti štíhlá v pase, vrť se denně na ocase ;)

Pro ženy sex funguje jak elixír mládí. Díky estrogenu je sex nejlepší omlazovací kůra, budou mít pokožku bez vrásek, vyladí si lymfatický systém. Neutrácejte za různé krémy a přípravky, ale sexujte.. Budete krásní a mladí.

Máte problémy se spaním? Sex, díky orgasmu, celé tělo uklidní, uvolní a spánek tak přijde sám.

Sex posiluje srdce a krevní oběh. Dochází ke zrychlení krevního oběhu, všechny orgány se okysličují a to svědčí jak srdci, tak i mozku. Sex snižuje riziko krevního infarktu a mrtvice i o třetinu. Dopřejte si sex minimálně třikrát týdně a budete zdraví jako řípa.

Pravidelný sex má i preventivní schopnost zabránit rakovině prostaty, prsu a schopnost snížení hladiny cholesterolu v krvi. Ženy při sexu také posilují svaly pánevního dna, což zabrání problémům s únikem moči v pokročilejším věku.

Tak neváhejte a sexujte, sex je zázrak..

3 Responses to “Proč sex?”

  1. TrisAngel napsal:

    Hmm, tak já to ještě nikdy nezkusil , nemám prachy no :(

  2. Frodo napsal:

    prej sex minimalne trikrat tydne :negative: prdlajs!! trikrat denne je potreba!!

  3. sisi napsal:

    Love sex!!! B-)

Leave a Reply