27. 4. 2015

Poprvé na Swingers

17474068_blogChcete se jít podívat na swingers party a ještě jste na žádné nebyli? Co vás asi tak čeká? Překonejte obavy a zažijte nezapomenutelný večer plný emocí a vzrušení. Nechte doma strach a obavy a užijte si na plno swingers!

Spousta podniků v Praze pořádá swingers párty. My se vás snažíme o všech informovat co nejdříve. Vstupte do jiného světa, do světa swingers. My jsme také na jedné byli a probíhalo to takto.

Poprvé na Swingers párty

Do klubu přicházíme s doprovodem. S úsměvem nás přivítali a my procházíme chodbou až do hlavní místnosti. Tam na nás dýchne atmosféra swingers, tlumené osvětlení, hudba.. Jdeme do šatny, kde každý dostáváme své skříňky a odkládáme si oblečení. Následuje welcome drink který je připravený na baru, a prohlídka klubu. Dostáváme informace jak celá swingers funguje.

Návštěvníky swingers můžeme rozdělit do tří kategorií. Do té první kategorie patří páry, které chodí jen spolu, nejsou v kontaktu s ostatními lidmi a stačí jim jen atmosféra kolem. Do druhé kategorie patří páry, které se chtějí seznámit. Stačí jim ale jen jeden pár a stráví ve čtyřech klidně celý večer. Do třetí kategorie patří lidé, které mají rádi střídání partnerů, větší skupinky lidí, nebo různé situace. Všichni se ale vzájemně respektují a nenutí ostatní dělat to, co nechtějí.

Vše je jen o komunikaci. Ne znamená opravdu Ne a bez problému si udržíte odstup od jiných. Pro nové páry je i k dispozici místnost, do které za vámi nikdo nesmí a vy z ní jen vidíte do vedlejších místností.

Swingers je jiný svět a vy se nemusíte vůbec bát do něj vstoupit. Sledujte akce v Praze a navštivte swingers!

2 Responses to “Poprvé na Swingers”

  1. Michael napsal:

    Me and my wife are interested in swinging for the first time would like to find a Merry black couple that swing

  2. jake napsal:

    we are a couple…how can i find a couple to invite to my house?

Leave a Reply