EroticPrague.cz > Blog > Night kluby > Erotické kluby > Lesbi show: vychutnejte si ji po svém kdekoli
15. 8. 2013

Lesbi show: vychutnejte si ji po svém kdekoli

lesbi-show-prahaNěco úvodem k lesbi show

V rámci erotických služeb se dostává patřičné pozornosti Lesbi Show, tedy show dvou a více sexy dívek. Oblíbená jsou proto, mohou mít v podstatě mnoho podob. Některá vystoupení mohou být téměř nevinná, jiná opravdu vášnivá a provokativní. Pokud se domníváte, že lesbi show jsou lahůdkou pouze pro oči mužů, je na omylu. Ženy se mohou při takové show alespoň inspirovat v oblasti erotického oblečení nebo dojít k přesvědčení, že nakonec kamarádku k sobě pozvou a předvedou manželovi či přítelovi lechtivou show. Některé lesbi show nepostrádají ani kontakt s publikem, a tak se může stát, že si Vás dívky na pár minut vezmou do parády a poskytnout mu tak nezapomenutelný zážitek. Lesbi show si také můžete objednat soukromě. Dívky, které chodí v párech, jsou většinou perfektně sehrané a každá ví, co té druhé dělá dobře. Pokud byste si chtěl tzv. tento pár nebo trojičku „namíchat“ sám, setkáte se pravděpodobně s nesouhlasem dívek. To, co se během nebo po lesbi show stane, záleží už jen na Vaši domluvě s dívkami. Dívky Vás buď nechají jenom koukat, nebo Vás aktivně zapojí do svých lesbi hrátek. Nezávislé ankety prokázaly, že sex s více dívkami je sned každého muže.

Lesbi show má mnoho podob

K mání je mnoho druhů lesbi show, v podstatě můžeme tvrdit, že každá dívka má své originální vystoupení s vlastním programem. Není vyloučeno, že dívky neokoření svou lesbi show pomocí používání nějaké erotické hračky jako je vibrátor nebo bičík. To pak začne show nabírat pěkně na obrátkách. Dalším častým tématem lesbi show jsou role, kdy jedna dívka představuje například dominu a druhá submisivní dívku. Často také narazíte na pár doktorka – pacientka, přísná policistka – sexy výtržnice. Toto malé divadýlko se těší u klientů velké popularity a vždy sklízí velký potlesk. Lesbi show v rámci kabaretního vystoupení mají většinou stanovenou určitou choreografii a téma, podle kterého jsou jim vymýšleny různé kusy oblečení a doprovází je k tomu stylová hudba. Kabaretní lesbi show se také nazývají soft lesbi show a jsou vhodná pro ty, kteří chtějí pouze nahlédnout do světa erotických služeb, ale dále do něj nevkračovat. Taková představení se hodí na narozeninové párty, kdy dívky věnují zvýšenou pozornost zejména oslavenci, nebo na odvážnější firemní oslavy. Lesbi show jsou také častým překvapením na rozlučkách se svobodou. Narazíte na něj také na diskotékách a v barech, kde mají dívky za úkol rozvášnit publikum a strhnout jej k hříšnému tanci. Zkrátka k různým akcím, především pánského ražení, se přítomnost dvou nebo tří sexy dívek, které společně dovádějí, hodí. Pánům se tak splní jejich tajný sen.

I v lesbi show se klade důraz na detail

Představy o striptýzu a lesbi show bývají často takové, že je předvádí zcela nahé dívky. To by pak ale páni neměli na co těšit a jejich fantazie by tak byla ochuzena. Muži rádi kupují ženám rafinované erotické prádlo, protože jim naskytne velmi zrušující pohled a rádi ho sundávají. Oblečení dívek při lesbi show se vždy odvíjí od jeho tématu. Můžete tak vidět policistku v netradičně sexy oblečku, zdravotní sestřičku s nezvykle krátkými šaty nebo šantánovou tanečnicí ve stylu 30. Let. Pod oblečky skrývají dívky sexy spodní prádlo a pod ním skvěle udržované postavy. Profesionálky v kabaretech si přijdou na celkem slušné peníze, proto o sebe musí pečovat. Při lesbi show není vyloučeno také používání různých erotických pomůcek jako jsou vibrátory, šátky na jemné svazování nebo třeba Venušiny kuličky. Jak vidíte, lesbi show vyžaduje důkladnou přípravu a smysl pro detaily, aby vše vytvořilo kompaktní celek, který dodá divákům opravdové erotické vzrušení.

Leave a Reply