6. 5. 2015

Erotický veletrh 2015

Měli jste možnost v minulosti navštívit Erotický veletrh? Ať už v Praze, nebo v zahraničí, Erotický veletrh se těší velké návštěvnosti.

Erotický veletrh představuje stovky firem ze světa erotiky, najdete zde vše co s erotikou nějak souvisí. Tento rok se můžete na Erotický veletrh EROFEST těšit 24.-25.10. v hotelu Diplomat Praha.

Erotický veletrh EROFEST se bude konat poslední víkend v říjnu ve výstavních sálech hotelu Diplomat. Tento erotický veletrh nebude jen o sexu, ale i o erotickém prádle, plastické chirurgii a dalších věcech co se erotického světa týkají.

Erotický veletrh EROFEST vám představí novinky ze světa erotiky a erotické pomůcky, módní trendy, erotické spodní prádlo, povzbuzovací prostředky ale bude zde prezentována i plastická chirurgie, vířivky, tetování a kostýmy.

Erotický veletrh EROFEST nebude zaměřený jen na jedince pánského pohlaví, ale třeba i na mladší či starší páry, kteří chtějí poznat to nejnovější. Erotický veletrh EROFEST má připravený i večerní doprovodný program.

Erotický veletrh EROFEST si nenechá ujít ani světově uznávaná herečka Tarra White, která se postará i o hlavní program večera. Těšit se můžete i na módní přehlídky, soutěže, koktejlové bary a občerstvení, školu svádění, fetish zónu a mnoho krásných hostesek a promotérů.

Večerní program si Erotický veletrh EROFEST připravil v jednom z největších klubů v Praze – Hany Bany. Zde se můžete těšit na žhavá vystoupení pro muže a ženy, topless a erotické show.

Erotický veletrh 2015 bude stát určitě za to!!

Leave a Reply