EroticPrague.cz > Blog > Night kluby > Erotické kluby > Erotické kluby Praha – jak se v nich chovat
18. 7. 2013

Erotické kluby Praha – jak se v nich chovat

eroticke-kluby-prahaDnes se dozvíte pár tipů, jak být úspěšný při návštěvě erotických klubů. Tyto rady jsou přímo od dívky, která v erotickém klubu pracuje.

Je pozdě večer, mám na sobě sexy podvazky a prádlo, začínám být znuděná. Pořád se dívám na dveře, jestli do erotického klubu konečně zavítá někdo, kdo by za to stál. Chci si trochu zaflirtovat, zatančit a možná i užít. Jenže zatím nedorazil nikdo, s kým bych měla chuť trávit čas. Chceš být takový muž? Přečti si proto moje rady, a budeš muž, které Erotické kluby Praha milují.

Při návštěvě erotického klubu Praha hezky voňte

Ano, vůně je opravdu velmi důležitá. Sexy voda po holení a větrový bonbón toho dokáží hodně. Pokud jste před návštěvou erotického klubu Praha byl celý den v práci, pil kávu, kouřil, měl nějaká piva a ještě to zajedl kebabem, věřte, že Váš dech a vůně nebudou nic moc. A věřte mi, že nestojím o to vědět, co jste všechno měl. Pokud naopak budete v erotickém klubu Praha krásně vonět, uvidíte, že o Vás budou mít zájem ty nejkrásnější dívky. A i já ocením, když muž bude vonět. Pak ho nechám, aby se ke mně přiblížil opravdu velmi blízko… Navíc metoda sexy vůně pomůže i těm mužům, kteří nepatří zrovna mezi krasavce.

Flirtování je v erotických klubech povoleno

Zkuste mě rozesmát, zkuste mě pobavit. To, že se v erotických klubech za sex platí neznamená, že se mnou nemůžete flirtovat a komunikovat jako s jakoukoliv jinou dívkou. Líbím se Vám? Řekněte mi to. Každá žena ráda poslouchá komplimenty. Ale snažte se být originální, v erotických klubech si každý myslí, že je pánem světa ale nikdy nedokáže říci něco originálního a zábavného. Vyhněte se proto ohraným klišé, probuďte svou fantazii a pak jen sklízejte úspěchy, které Vám díky tomu erotické kluby Praha přinesou. Myslete proto na to, že jsme v první řadě dívky, a až potom sex pracovnice v erotických klubech.

Ani v erotickém klubu v Praze byste neměl lhát

Striptérky i prostitutky mají rády, když jim říkáte pravdu. Nemáme rády, když do erotického klubu přijde namachrovaný muž, který nám tvrdí, že je pánem světa, i když je z jeho chování naprosto jasné, že nám lže. Už mě opravdu unavuje, jak mi každý tvrdí, že je fotograf a já bych mohla být modelkou, nebo když mi muži tvrdí, že mají tolik peněz, že by si mohli koupit celý erotický klub. Říkejte prostě pravdu, v erotickém klubu si na nic nemusíte hrát. Od hraní a lhaní jsme tu totiž my dívky. Je to v popisu naší práce, lhát Vám o tom, jak se nám líbíte, jak jsme rády, že jste přišel do erotického klubu Praha. Užívejte si to, ale neoplácejte nám stejnou mincí. Samozřejmě nám nemusíte říkat své osobní údaje, něco si můžete trochu poupravit, ale snažte se nevymýšlet si pohádky. V erotickém klubu na to nejsme zvědavé.

Pozor na drinky v erotickém klubu

Ne, opilý muž opravdu není dobrý společník. Pokud se v erotickém klubu zduníte, nečekejte žádnou zábavu. Kdo by také chtěl mít něco s někým, kdo každou chvíli usíná, padá, nebo je protivný. Něco jiného je pár drinků na povzbuzení sebevědomí, ale nezapomeňte, že Váš erotický výkon se s každým drinkem zmenšuje. V erotickém klubu se však díky drinkům můžete vyhnout z nepříjemné situace. Nabízí se Vám dívka, která není Váš tip? Odmítněte jí tím, že jí řeknete, díky, nemám zájem, ale rád Vám koupím drink. Uvidíte, že se to po erotickém klubu roznese, takže budete za gentlemana, o kterého bude stát každá dívka. Pokud navíc pro dívky koupíte lahev šampaňského, budete prostě král Erotického klubu Praha.

Leave a Reply