11. 9. 2017

Erotické masáže se saunou a vířivkou

V Infinity Spa se budete mít krásně. Tento masážní salón Vás okouzlí nejenom krásnými a empatickými dívkami, které promění své doteky na jedinečný zážitek, ale oslní Vás i pohodlným moderním salónem uprostřed centra Prahy.

Erotické masáže

Erotické masáže

Nabízí široký spektrum služeb. Jejich smyslné erotické masáže či nuru masáže s osobitým přístupem patří mezi jedno z nejlepších, které se dají najít v Praze. Jedním ze specialit, jsou tzv. Tenga egg masáže, kdy masérka nasadí vajíčko s lubrikačním gelem a projíždí Vám genitálie, až dojde k maximální stimulaci a ke šťastnému konci. Samozřejmě se velmi dbá na hygienu, a tedy se vždy používá nové vajíčko na každého zákazníka.

Protože se klade velký důraz na spokojenost klientů, je salón vybavený útulnými pokoji, zdobené tak, aby navodil tu správnou příjemnou atmosféru. Krom toho zde můžete najít finskou erotickou saunu a luxusní vířivku, kde si můžete splnit své tajná přání a objednat si třeba službu „Společná sprcha“. O diskrétnosti salónu netřeba mluvit. Po objednání služby se uvidíte jen s danou masérkou. Nikoho jiného již neuvidíte. Klient zde zaručeně prožije relaxaci a odpočinek, odbourá stres či zpestří denní všednost zajímavou zkušeností s VIP dívkami.

Leave a Reply