EroticPrague.cz > Blog > Night kluby > Erotické kluby > Rozlučka se svobodou a Praha patří k sobě!
16. 8. 2013

Rozlučka se svobodou a Praha patří k sobě!

rozlucka-se-svobodou-prahaPraha je ideálním místem pro rozlučku se svobodou

Praha, přezdívaná také jako srdce střední Evropy, je opravdovým evropským centrem, do kterého se za zábavou valí tisícovky turistů ročně, jako se valí krev s žil do srdce. Stejně tak jako srdce nikdy nespí. Pulzující život jí dodávají zejména turisté a místní mladí lidé, které místní podniky jako restaurace, diskotéky, noční kluby zkrátka baví. Podniky mají v Praze zkrátka svou atmosféru a vděčí za to zejména úžasným scenériím pražských uliček a panoramatům, které beze zbytku vynahradí to, že Praha není žádným přímořským letoviskem s plážovými bary. V posledních letech se stala Praha terčem týpků, kteří sem přijíždějí z Anglie, Holandska, ale i z Ameriky užít poslední večery předtím, než definitivně spadne klec a budou v chomoutu. Pečlivě se na to připravují –šetří, nechávají si vyrobit stejnokroje, nebo se přestrojí za něco bláznivého. Mimo jiné se rozlučka se svobodou cizincům ani tak moc neprodraží díky příznivým cenám alkoholu.

Proč se rozloučit se svobodou v Praze

Praha je mezi mladými turisty známá především díky dvěma věcem, a to jsou atraktivní dívky a famózní pivo. Na nezávislých internetovýh forech a stránkách s radami pro turisty je Praha popisována poměrně jako bohémské město s bujarým nočním životem, výtečným pivem a usměvavých, krásných dívek, což je pravda. Pro rozlučku se svobodou je to tedy ideální místo. Existují ještě spousty dalších důvodů, proč je Praha město M pro konání rozlučky se svobodou. Je to již její zmíněná úžasná architektura a památky, které můžete odpoledne, když se vzpamatujete po divoké noci, navštívit. Míst, kde si srovnáte žaludek výbornou česnačkou je také dostatek. Pokud Vás nebudou zajímat památky, můžete vyrazit na procházku podél Vltavy, nebo jít relaxovat na trávník do jednoho z několika pražských parků.
Rozlučka se svobodou Vás v Praze určitě neruinuje tak, jako kdybyste vyrazili někam do zahraničí. Ceny piva jsou v pražských klubech dražší, většinou zaplatíte kolem 50 Kč za půllitr, ale pokud se půjdete ještě před samotnou pařbou někam dobře najíst, jsou ceny alkoholu již v normě. Rozlučka se svobodou bude jistě příjemnější, když k ní připojíte nějaký gastronomický zážitek. Budete tak lépe naladěni na jízdu v klubu, kde už na Vás čekají krásné, vysoké dívky. Dívky si s Vámi rády popovídají, popijí drink a třeba nezůstanete jen u toho…

Přemýšlíte o změně bydliště? Přijďte po Vaší rozlučce se svobodou žít do Prahy

Rádi se po rozlučce se svobodou do Prahy vracíte? Přemýšleli jste o tom, že byste se do Prahy přestěhovali? Život v Praze Vám můžeme jen doporučit. Mnoho cizinců, především Američané, kterých je v Praze zhruba 35 tisíc, a Angličané si pochvaluje život v Praze a obecně v České republice. Líbí se jim náš životní styl, povaha a také krása malebného českého venkova. Mnoho z nich se seznámí v zahraničí nebo právě při kamarádově rozlučce se svobodou s českou dívkou, přijedou za ní do Prahy a už neodjedou. V Čechách jsou pravidla nastavena mnohem odlišným způsobem. Mnoho Čechů holduje zábavě a rádi se s cizinci seznamují i mimo příležitosti rozlučky se svobodou. V Praze se také daří businessu a podnikání – cizinci zde zakládají své pobočky, oddělení a nové společnosti, nemovitosti v Praze jsou pro cizince stále v příznivé cenové relaci. Když pak pozvou své kamarády z rodné země na rozlučku se svobodou, přestanou se divit, proč rodnou hlínu opustil. S počasím to není v Praze zas tak hrozné, přesto bychom doporučovali rozlučku se svobodou naplánovat na období duben – říjen, kdy je v Praze nejlépe. Pokud bude přesto některému účastníkovi rozlučky se svobodou zima, může se zahřát absinthem, na který je v USA vyhlášena prohibice.

Leave a Reply