13. 6. 2015

Co je nevěra, co není a jak si zpestřit sexuální život?

co je neveraPoměrně časté jsou diskuze týkající se nevěry. Ví ale přesně někdo, co je nevěra? Jakou má definici?

Zde je jediná jistota. A to, že se nevěra nedá globálně definovat. Vždy totiž záleží na tom, kdo ji posuzuje a jak ji vnímá.

Co může být považováno za nevěru?

Uveďme si několik příkladů. Muž si zajde na erotickou masáže. Krásná masérka se mu věnuje až do konce, kdy zákazníka pomoci své šikovné ruky přivede k orgasmu.
Z pohledu muže to třeba vypadá následovně: chtěl jsem si udělat dobře. S přítelkyní už je sex velmi stereotypní, ale nechtěl jsem jí zahnout s kamarádkou ani s nějakou slečnou z privatu.

Pohled žen může být různý. Některá považuje za nevěru líbání, některá pochopitelně sex, jiná zase sex ne. Třeba v případě, kdy se oba partneři dohodnou, že budou mít na sex každý někoho a půjde výhradně o ukojení sexuálních potřeb. Bez jakéhokoliv citu. A to už vůbec nemluvíme o zemích, kde je povoleno mnohoženství.

V kontrastu s tím opět nějaká žena či dívka může považovat za nevěru, když uvidí svého partnera, jak se zamilovaným pohledem dívá na svou kamarádku, aniž by mezi nimi k sexu či líbání vůbec došlo.

U mužů to bude často velmi podobné. Takže jak již bylo řečeno, to, co je nevěra, nejde jednoznačně definovat.

Co dělat v případě, kdy si chcete zpestřit sexuání život a nebýt při tom nevěrní?

Jedna z možností je návštěva swingers clubu a užívat si společný sex v novém prostředí. Pokud se dopředu domluvíte, můžete si tam najít partnera či partnerku do trojky, případně jiný pár.

Erotické masáže pro lepší společný sexuální život

Další možností, jak si zpestřit sexuální život, je návštěva erotických masáží. Společně. Erotické salony v Praze (a nejen tam) nabízejí erotické masáže pro páry. Můžete si tak užívat erotickou masáž spolu s partnerem. I zde si ale ještě můžete vybrat, jestli budete chtít, aby jste byli masírováni každý v jiné místnosti odděleně, anebo společně.

U párové masáže nemusí muži vyhovovat, že je jeho partnerka masírována v intimní oblasti jiným mužem a naopak. Poměrně často se udělá kompromis, kdy pár masíruje masérka (či spíše masérky). Je však nutné se na tom ještě před masáží samotnou dohodnout. Abyste svému vztahu naopak neublížili. Komunikace je také nutná v otázce kam až budete chtít při masáži zajít. Zda se necháte masírovat na zádech a končetinách, případně jestli si necháte polaskat i své intimní oblasti.

Leave a Reply