EroticPrague.cz > Blog > Night kluby > Erotické kluby > Praha a kouzlo kabaretů
15. 8. 2013

Praha a kouzlo kabaretů

kabaret-prahaKde se kabaret vzal

Jistě jste se s pojmem kabaret již setkali. Víte ale, že kabartení zábava má své kořeny již koncem 19. století? Určitě iž tušíte kde – ve Francii, konkrétně v pařížské čtvrti Montmartre, kde se nachází světově proslulý kabaret Moulin Rouge. Dnes už pravděpodobně ulice, kde se tento kabaret nachází, ztratila své původní kouzlo, neboť dnes se to tu jen hemží turisty a na každém kroku narazíte na neonově ozářený sex shop. Další kabaret, který proslavila především plakátová tvorba Toulouse Lautreca, se jmenuje Le Chat Noir – tedy Černý kocour. Název kabaret pochází z francouzského slova „vinný sklípek“ a je pravdou, že kabaret a vinný sklípek mají něco společného. Na rozdíl od běžných night klubů, označení kabaret (nebo také cabaret) předznamenává velkou, pompéznější zábavu. Většinou se jedná o kombinaci tance, hudby a zpěvu, která je doprovázena nějakou konkrétní, tématickou show jako je kouzelnické vystoupení nebo například scéna sestřička -pacient, sex mytí auta apod. Často jsou v kabaretu představovány tance jako kankán, flamego nebo samba, protože ty vyžadují rafinované kostýmy, které obdivuje jak pánské, tak dámské osazenstvo. V kabaretu Praha je to podobné, jako ve všech jiných kabaretech v Evropě. Diváci sedí u stolků a servírky se starají o jejich pitný režim. V kabaretu Praha naleznete výběr z toho nejlepšího šampaňského a exkluzivní, leč drahá vína.

Co kabaret nabízí

Program kabaretu je poměrně náročným vystoupením, které vyžaduje poctivý trénink a přípravu. Kostýmy jsou šité tanečnicím na míru a jsou velmi bohatě zdobené. Není se tedy čemu divit, že vstupné do takového kabaretu se pohybuje i kolem 500 Kč. Pohyb tanečnic po pódiu je vždy perfektně sehraný se světly, což dodá kabaretním tanečnicím a jejich mnohokrát třpytivým o kostýmům to pravé. Dívky se častou pouští mezi publikum, občas zahrnou nějakého šťastlivce svou chvilkovou přítomností. Představení mnohokrát doplňují i různé rekvizity jako jsou auta, motorky a další věci, které dělají muže muži. Často je do programu zahrnut tzv. umělecký striptýz, jehož světovou ikonou se stala bývalá žena Marilyna Mansona Dita von Teese.
Dívky se častou pouští mezi publikum, občas zahrnou nějakého štastlivce svou chvilkovou přítomností. Zvyšují tak napětí mezi diváky. Svůdné křivky tanečnic jsou dokonalé, navíc vše umocňují sexy botky na podpatku, na kterých se umí bez nejmenší chybičky pohybovat a přitom kroutit jejich sexy zadečkem. Sami manageři kabaretu dbají na to, aby dívky dodržovali správnou životosprávu a byly stále krásně štíhlé. Není vyloučeno, že v kabaretu Praha vystupují pouze dívky z Čech, často je skupinka tanečnic ozvláštněna exotickou kráskou.

Kabaret má vyjímečné prostředí

Kabarety nemusí sloužit pouze večerní zábavě. V kabaretu Praha můžete společně s přáteli slavit životní jubilea, kamarádovy narozeniny nebo rozlučku se svobodou. V kabaretu se pohybuje několik nádherných dívek a pokud budete chtít, můžete si některou z nich vybrat a strávit s ní chvilky plné erotiky. Kabarety mohou být také místem pro konání obchodních schůzek se zahraničními partnery, můžete zde uspořádat setkání pro kolegy z firmy a poděkovat jim tímto neotřelým, ale originálním způsobem. Určitě to bude pro některé Vaše kolegy premiéra. Kabarety Praha mají výjimečné prostředí s výjimečně krásnými dívky a nabízí také skvělou kuchyni a drinky – jsou tedy ideálním místem pro oslavu neopakovatelné životní události. Všeje samozřejmě potřeba dopředu naplánovat. S managerem kabaretu se jistě domluvíte na vhodném termínu konání akce a také se domluvíte, co vše požadujete od kabaretu, aby zajistil.
V kabaretu bývají také ke zvolení různá místa podle blízkosti k pódiu, která se liší cenou. Pro ty nejnáročnější tu jsou VIP sedadla, kterým kabaretní tanečnice věnují zvýšenou pozornost. Najdete zde také místečka, ve kterých si užijete více soukromí, a ve kterých si můžete se společnicí nebo Vaší partnerkou užívat představení ve vášnivém objetí. Kabaret je místo pro každého, kdo si chce užít lehkou erotiku jen tak ze svého sedadla a přitom klábosit s kamarády, tak i pro toho, kdo se po představení rozvášní natolik, že by bez milování nemohl z kabaretu odejít. Přijměte tedy naše pozvání a přijďte si užít jedinečnou atmosféru kabaretu Praha. Kabaret nabízí úplně jiný svět a zcela unikátní zábavu, která je přechovávána především tam. V kategorii Erotické kluby na těchto webových stránkách si můžete vybrat kabaret podle Vašeho gusta.

Leave a Reply