26. 11. 2013

BDSM v Praze

bdsm-praha-prague

Co to je BDSM?

Většina z vás se jistě s tímto pojmem již setkala, málokdo ale opravdu ví, o co jde. BDSM je velmi široký pojem, ale v zásadě označuje sexuální praktiky, při kterých je jedna osoba nadřazená té druhé. Zkratka BDSM pochází z anglického jazyka a jde o složeninu zkratek: B&D – disciplína a bondage, D&S – dominance a submisivita a S&M – sadismus a masochismus.
Základem je tedy poslušnost a podřízenost u submisivního partnera, a zároveň dodržování předem domluvených pravidel u nadřazené strany. Nezbytným předpokladem je pak vzájemná důvěra.

BDSM kluby a další podniky v Praze

Mezi BDSM podniky v Praze patří hlavně BDSM kluby Praha, které organizují různé srazy a akce, ale zpravidla se nejdříve musíte stát jejich členem. Dále v Praze najdete různé BDSM studia Praha, kde si můžete splnit svoje erotické fantazie s jednou z pracujících dívek, nebo využít pronájem BDSM prostor pro sebe a svou partnerku nebo partnera. Pokud jste submisivní typ, můžete také využít služeb domin Praha, ty už však většinou vyžadují absolutní poslušnost a podřízenost. Rovněž je možné objednat si BDSM escort Praha.
Největší koncentraci těchto podniků najdete v Pražském centru, hlavně na Praze 2. Mezi známější patří např. BDSM studio Flora Praha 2 a BDSM studio Mystery Praha 7.

BDSM doma

BDSM se samozřejmě dá provozovat i doma, jediné co potřebujete je souhlas vašeho partnera, nebo partnerky. Doma můžete vyzkoušet vše od svazování, neboli bondage až po latexové oblečení a bičík, záleží jen na vás. Pokud vám nějaké pomůcky pro vaše erotické hrátky chybí, můžete si je zakoupit v jednom ze sexshopů Praha, nebo využít služeb jako pronájem BDSM prostor, nebo se zúčastnit BDSM srazu.
Ať už je tedy vaší erotickou fantazií svázání rukou partnerky šátkem, či provazem, nebo domina v latexovém oblečku s důtkami, je opravdu lehké si tuto představu v nějakém z BDSM Praha podniků nebo i v domácnosti splnit…

4 Responses to “BDSM v Praze”

 1. MasterLxx napsal:

  Hi,

  I will be in Prag in the next days. I am looking for an SM play partner girl (slave, sub) who likes her ass to be spanked (OTK, paddle…)
  Her age should be about 20 with firm round ass and soft tits. Where can I book such a cutie and how much would it cost?

  answere: masterlxx@aol.com

 2. Marco napsal:

  I am coming to Prague this week (16/07/15 to 19/07/15) and I have a fetish for very very long finger and toe nails. Is there any clubs or Mistresses that you can give me info on how to find and contact

  Thanks

 3. SUNNY napsal:

  WE ARE MEN AND WOMAN THAT WANT TO VISIT A BDSM CLUB IN PRAGUE THIS WEEKEND. WHERE TO GO?
  THANK YOU

Leave a Reply