EroticPrague.cz > Blog > BDSM salony > Dominy Praha
2. 3. 2015

Dominy Praha

Líbí se vám tvrdší sex, BDSM a dominy? Posuňte se na hranice bolesti a vzrušení a užijte si na plno tyto sexuální praktiky pod tvrdou rukou profesionální dominy. Staňte se jejím podřízeným a nechte se ovládnout. Profesionální dominy Praha vědí co dělat aniž by ublížili vám nebo sobě.

Co to BDSM je? BDSM je složenina více slov. Bondage, disciplína, dominance, submisivita, sadismus a masochismus. Jedná se o sexuální praktiky, kdy je jeden podřízený tomu druhému. Základem praktik BDSM je podřízenost, poslušnost, ale i vzájemná důvěra.

Domina si s Vámi předem stanoví pravidla a podle těch se budete oba řídit.

V kategorii BDSM si můžete vybrat Dominy Praha podle vašich požadavků a představ. Zavolejte jí a dohodněte se, jak daná BDSM lekce bude probíhat. Dominy Praha jsou profesionálky a vědí jak na takové praktiky, o kterých se vám ani nesnilo. Každá domina Praha nabízí jiné BDSM služby, tak se ujistěte, co vás bude čekat.

Domina Praha na vás bude čekat již připravená, v latexovém oblečku, na sexy vysokých podpatcích a bude z ní vyzařovat respekt ale i půvab. Dopřeje vám opravdovou rozkoš, po které toužíte.

Poznejte svět BDSM a navštivte Dominy Praha.

One Response to “Dominy Praha”

  1. cuckold napsal:

    Dobry den Pani.
    Mozna potrebujete otroka cuckolda na stalo?

    Josef

Leave a Reply