EroticPrague.cz > Blog > Erotické kluby > Eskort & privát > 3 důvody proč je lepší zvolit privat než bar
22. 6. 2015

3 důvody proč je lepší zvolit privat než bar

Někdo si myslí, že jít na jistotu na privat Praha je pod úroveň, přinášíme vám 3 důvody, že je to lepší, než si nabalovat slečnu někde na baru.
za stejné peníze jistota – zatímco v baru seriskujete, že do slečny investujete nemalou finanční částku a nakonec odejdete domů sám, na Privat Praha vám tato možnost skutečně nehrozí, navíc si užijete večer s kamarády, namísto abyste se snažil zapůsobit na vybranou slečnu.
žádný šok po probuzení – když sbalíte slečnu v baru nebo na diskotéce a ta je s vámi ochotná strávit noc, znamená to většinou jedno – je opilá. Pokud vůbec je ještě něčeho schopná, rozhodně nebude schopná se ihned po aktu obléct a zmizet domů. A i když se Vám uprostřed noci zdála atraktivní, ráno po propařené noci tomu tak pravděpodobně už nebude. Vy ji uvidíte v pravém světle a nikdo vám nezaručí, že se jí jen tak zbavíte. To na privat praha si stanovíte, jakou dobu budete chtít zůstat a to se střízlivou slečnou.
na privatu vám slečna bude vonět – přiznejme si to, když strávíme noc v baru pitím a tancem, domů neodcházíme voňaví ani my, ani slečny. Na privat Praha vás přivítá slečna, která je po každé stránce připravená.
Souhlasíte s námi?

One Response to “3 důvody proč je lepší zvolit privat než bar”

  1. john napsal:

    LOL

Leave a Reply